10.12.2015 17:22

Anthrax wyda karty „dla wszystkich królów”

Grupa Scotta Iana planuje dodatkowo uświetnić wydanie swojej 11. płyty. Jak będzie wyglądać wyjątkowa talia kart od Anthrax?

Anthrax wyda karty „dla wszystkich królów”
foto: materiały prasowe

Album „For All Kings” ukaże się na rynku 26 lutego 2016 roku, ale już 15 stycznia 2016 roku w wybranych niezależnych sklepach muzycznych pojawi się specjalny zestaw kart do gry. Przy zakupie talii otrzymamy kod, który umożliwi nam ściągnięcie dwóch utworów z płyty przed jej oficjalną premierą, a już po niej otrzymamy dostęp do całego materiału.

Amerykańskie sklepy objęte promocją można znaleźć na stronie Record Store Day. Anthrax poinformował na swoim profilu na Facebooku, że w Europie i Wielkiej Brytanii karty będą dołączane do ekskluzywnych wydań „For All Kings” w boksie.

Limitowana edycja albumu, dostępna wyłącznie na stronie wytwórni Nuclear Blast, będzie zawierać standardowe wydanie płyty w digipacku, komplet kości, dwie pokerowe talie kart oraz trzy żetony. Wszystko to zamknięte w dużym, ekskluzywnym boksie.

Poniżej wizualna zapowiedź tego wydania:

anthrax_box

Oprócz tego „For All Kings” będzie również dostępny w specjalnym wydaniu z bonusową płytą koncertową oraz na dwóch winylach w różnych wersjach kolorystycznych. Jakie utwory znajdą się na tym wydawnictwie?

Tracklista:

 1. You Gotta Believe
 2. Monster At The End
 3. For All Kings
 4. Breathing Lightning
 5. Suzerain
 6. Evil Twin
 7. Blood Eagle Wings
 8. Defend/Avenge
 9. All Of Them Thieves
 10. This Battle Chose Us
 11. Zero Tolerance

Bonusowa płyta koncertowa:

 1. Fight 'Em 'Til You Can't
 2. A.I.R.
 3. Caught In A Mosh
 4. Madhouse

Następca nominowanego do Grammy „Worship Music” z 2011 roku powstawał od jesieni 2014 roku pod okiem producenta Jaya Rustona. „For All Kings” będzie pierwszą płytą z udziałem gitarzysty Jona Donaisa, który zastąpił Roba Caggiano. Album promuje singiel „Evil Twin”.

Jak Wam się podobają karty od Anthrax?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Anthrax