22.06.2016 14:41

Axl Rose przygotuje limitowaną edycję luksusowego zegarka

Wokalista Guns N' Roses połączy siły z marką HYT, by stworzyć ekskluzywny model czasomierza. Zobaczcie jak się będzie prezentował.

Axl Rose przygotuje limitowaną edycję luksusowego zegarka
foto: LFI / Photoshot / Reporter / East News

Axl Rose znany jest w środowisku jako zapalony miłośnik i kolekcjoner zegarków. Wystarczy przyjrzeć się jego ostatnim występom, by zwrócić uwagę, jak obwieszone ma oba nadgarstki. Muzyk szczególnie upodobał sobie szwajcarskie marki Audemars Piguet i Breitling. Orędownikiem produktów tej ostatniej jest również jego kolega z zespołu, Slash.

Tym razem Axl postanowił odejść od klasyki i sprzymierzyć się z bardziej innowacyjnym partnerem. HYT zasłynął jako twórca futurystycznych zegarków hydromechanicznych, które wskazują godzinę dzięki systemowi hydraulicznemu ze specjalną cieczą. Na koncertach AC/DC z udziałem Rose'a zwrócono uwagę, że na scenie ma na sobie model HYT Skull Maori wart około 120 tysięcy dolarów.

Oto kilka zdjęć uwieczniających wokalistę ze wspomnianym czasomierzem:

Luksusowemu modelowi można się przyjrzeć na poniższym wideo:

Jak donosi dyrektor HYT, Vincent Perriard, to dopiero początek nowej przyjaźni twórców zegarka z muzykiem Guns N' Roses. W styczniu 2017 roku ma się ukazać limitowana edycja czasomierza z czaszką. Model będzie kontynuował designerską linię dotychczasowych modeli, a zdaniem Perriarda jego marka idealnie pasuje do rockmana.

"

Axl to ogólnie rzecz biorąc wielki fan zegarków, ale dopiero natrafiwszy na produkty HYT był autentycznie wbity w ziemię. Nasza firma dzieli z nim podobne, niekonwencjonalne podejście. Przeczuwam, że nasza współpraca będzie bardzo rock'n'rollowa! "

Zapał dyrektora HYT podziela Mehmet Koruturk z Magnat Creative Agency. Jego zdaniem rockowa ikona pokroju Axla Rose'a doskonale współgra z jedną z najbardziej innowacyjnych firm w biznesie zegarmistrzowskim.

Premiera limitowanego modelu The Skull sygnowanego przez wokalistę Guns N' Roses ma mieć miejsce na targach SIHH w Genewie, które odbędą się w dniach 16-20 stycznia 2017 roku. Nie znamy jeszcze jego ceny, ale nie spodziewamy się, by zeszła poniżej 100 tysięcy dolarów. Mamy tylko nadzieję, że choć zegarki tej linii nie wskazują minut, Axl Rose nie będzie się przez nie znowu spóźniał na występy.

Chcielibyście mieć taki czasomierz?

Eleganckie i nowoczesne zegarki dla mężczyzn

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Axl Rose