09.05.2018 14:08

Babcia zaśpiewała Led Zeppelin w talent show i pokazała, że nigdy nie jesteś za stary na rocka

Utwór „Rock and Roll” w babskiej wersji zabrzmiał naprawdę ostro, zresztą przekonajcie się sami!

Babcia śpiewa Led Zeppelin
foto: kadr z wideo

Gdy jesteś piękny i młody buntujesz się, słuchasz mocnej muzy i lubisz ostrą jazdę bez trzymanki. Gdy jesteś już starszy... też lubisz poszaleć i posłuchać rocka, bo kto powiedział, że starsze osoby mają siedzieć w domu i niańczyć wnuki.

Jackie Ramsay jest babcią, ale nie zamierza zwalniać tempa. Zgłosiła się do talent show The Voice Australia 2018 i pokazała, że zawojować scenę można w każdym wieku. W programie jury nie widzi uczestników, którzy muszą przekonać do siebie jurorów swoim wokalem.

Utwór Led Zeppelin w talent show

Trudne zadanie udało się Ramsay, która wykonała utwór Led Zeppelin „Rock and Roll”. Boy George był oczarowany jej występem i postanowił przyjąć ją pod swoje skrzydła.

Siłą rzeczy rockowa babcia w kolejnych odcinkach wykonywała ostry repertuar i jak się okazało piosenka Janis Joplin „Piece Of My Heart” również świetnie wypadła w jej wykonaniu:

Rockowi emeryci

Uczestniczka, o której wyżej napisaliśmy, nie jest jedynym przykładem tego, że rockmanem jest się całe życie. Ostatnio 68-latka zszokowała jury wykonując „Highway to Hell” AC/DC w talent show. Warto również wspomnieć o grindcore'owej babci czy 82-latku, który w talent show wykonał utwór Drowning Pool.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Led Zeppelin