26.09.2017 13:07

„Back in Black” AC/DC w zwierzęcym coverze

Pieski, kotki, hipopotamy - jeszcze więcej słodkich zwierzątek, które wydają śmieszne dźwięki. Czy taki cover AC/DC można w ogóle znieść?

„Back in Black” AC/DC w zwierzęcym coverze
foto: Retna / Photoshot / Reporter / East News

Pamiętacie zwierzaki, które wyły wyśpiewując przeboje The White Stripes, Queen, Slipknot czy Pixies? Nadszedł teraz czas na kolejny klasyk, tym razem z obozu AC/DC. Kawałek „Back in Black” pochodzi z płyty o tym samym tytule i był to pierwszy krążek nagrany z nowym wokalistą - Brianem Johnsonem. AC/DC miał trudną sytuację po śmierci Bona Scotta, ale podjęte ryzyko się opłaciło.

Płyta w konsekwencji odniosła wielki sukces i nic zatem dziwnego, że kawałki właśnie z tego albumu doczekały się wielu coverów... ale przeróbka ze śpiewającymi zwierzętami? Szczekający dziwnie pies, dzięcioł, plująca owca czy kot wydający podejrzane dźwięki - takiego właśnie coveru doczekał się zespół AC/DC.

Posłuchajcie, jak prezentuje się ta przeróbka:

Pomysłowość niektórych osób naprawdę zadziwia. W internecie można znaleźć wiele nagrań ze zwierzętami, które wydają dziwne dźwięki i oglądanie takich wideo jest uzależniające. Człowiek ma świadomość, że traci czas, ale nie może przestać się śmiać.

Zapewne osoba odpowiedzialna za kanał Insane Cherry na tym się nie zatrzyma i po coverze AC/DC otrzymamy jeszcze niejedną śmieszną przeróbkę znanego szlagieru.

Aleksandra Degórska
Tagi: #AcDc #Duperele