28.06.2017 15:31

Basista był tatuowany podczas grania koncertu

Dla oszczędności czasu warto wykonywać kilka czynności jednocześnie. Wie o tym muzyk grupy Mutoid Man.

Basista był tatuowany podczas grania koncertu
foto: kadr z wideo

Pamiętacie czasy kiedy MTV było jeszcze stacją muzyczną, a emitowanymi programami nie było „(Tu wstaw dowolne miasto) Shore”, a np. „Jackass”? Właśnie do programu prowadzonego przez Johnny'ego Knoxville'a odwołuje się poniższe wideo. To z prostego względu, bo trzeba być prawdziwym durniem, aby zgodzić się na tatuowanie na scenie połączone z graniem na basie.

Nick Cageao w szereg zespołu Mutoid Man jest basistą i to on podjął się zadania zyskania nowej dziary na nodze w trakcie koncertu w jednym z brooklynskich klubów. Zdarzenie zarejestrowała ekipa Two Minutes To Late Night i oto możemy je zobaczyć w sieci.

Mina muzyka na niektórych kadrach potrafi rozbawić, ale trzeba mu tez oddać honor - Nick Cageao podołał zadaniu:

Kapela 2 czerwca 2017 roku wydała swój 3. album zatytułowany „War Moans”. Na płycie znalazł się m.in. utwór „Kiss Of Death”, do którego powstał teledysk:

Steve Brodsky pełniący w szerach zespołu obowiązki gitarzysty i wokalisty tak mówił o „War Moans”:

"

To zdecydowanie nasza najbardziej perwersyjna płyta. Jest o tym jak łatwo podpiąć wszystko pod sferę seksu i jak takie podejście może wejść w konflikt z naszym postrzeganiem rzeczy. Być może nawet atakuje to nawet naszą zdolność pozostania na prostej drodze. Świat się sam wyniszcza. "

Zobaczcie też nasze zestawienie 100 rockowych tatuaży i metalowych tatuaży, tych które zachwycają na Instagramie fanów motoryzacji, a także dowiedzcie się co oznaczają więzienne dziary.

Podjąłbyś/podjełabyś się takie zadania?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele