13.02.2017 12:16

„Before I Forget” Slipknota w zwierzęcym coverze

Koteł!!! Ale to nie jest wcale zwyczajny kocur, tylko taki, który lubi miauczeć przy porządnym akompaniamencie. To nie są zwierzaki dla mięczaków.

„Before I Forget” Slipknota w zwierzęcym coverze
foto: kadr z wideo; Caryca Pejnta

Slipknot właśnie zakasał rękawy do pracy nad 6. albumem, który stanie się następcą „.5: The Gray Chapter”. Gitarzysta Mick Thomson wyznał, że muzycy zabierają się do komponowania. Fani tymczasem chcąc umilić sobie oczekiwanie biorą się za tworzenie coverów i niektóre naprawdę powodują, że nie wiadomo czy płakać czy się śmiać.

Właśnie takim przypadkiem są zwierzęce covery znanych hiciorów. Już wspominaliśmy o wersji utworu „Duality”, teraz dziwne czworonogi wzięły się za „Before I Forget” z płyty „Vol. 3: (The Subliminal Verses)”. Znowu do akcji wkroczyły wściekle warczące psy, strachliwe koty, piszczący suseł czy dziwny osioł. Wszystkie te zwierzaki wydają dźwięki z piekła rodem, a jakiś pokręcony YouTuber połączył te wszystkie dźwięki w jedno i tym oto sposobem powstał naprawdę cudaczny cover.

Ostrzegamy, po przesłuchaniu tego nagrania nic już nie będzie takie samo!

Zwierzęta opanowały czeluści internetu, nic więc chyba dziwnego, że doszło do powstania właśnie takich nagrań. Oczywiście takich coverów jest znacznie więcej, wystarczy wymienić tutaj „I-E-A-I-A-I-O” System of a Down, „Where Is My Mind” Pixies czy „Numb” Linkin Park.

Dla fanów klasyki mamy również Queen i „We Will Rock You” w wykonaniu opętanych zwierząt, nie zabrakło też ich interpretacji nowofalowego repertuaru INXS i „Never Tear Us Apart”. Można oszaleć przesłuchując covery... albo pęknąć ze śmiechu.

Jak oceniacie cover „Before I Forget” Slipknota w zwierzęcym coverze?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Slipknot