24.10.2016 13:44

Blackmetalowcy pozowali do sesji zaręczynowej

Gdy wybierasz się do lasu uważaj, bo możesz spotkać tam czyhających w ciemnościach blackmetalowców. Zakochana para postanowiła wykorzystać tę sytuację i poprosiła mrocznych panów do pozowania do ich zdjęcia. Efekt naprawdę jest piorunujący.

Blackmetalowcy pozowali do sesji zaręczynowej
foto: Reporter / East News; kadr z wideo; Caryca Pejnta

Zamawiasz sesję zdjęciową, żeby uwiecznić swoje zaręczyny, myślisz sobie, że romantyczne focie wyjdą na pewno w lesie na łonie natury. Szykujesz się na to wydarzenie, pudrujesz nos, robisz się na bóstwo i w końcu wybierasz się razem z fotografem do tego lasu, a tam zamiast dzikiej zwierzyny spotykasz... blackmetalowców.

John Awesome oraz Nydia Hernandez mieli naprawdę szczęście! Zespół Coldvoid akurat pracował nad zdjęciami promocyjnymi. Para jednak nie uciekła z krzykiem, ale zaproponowała współpracę. Awesome tak opisał tę śmieszną sytuację:

"

W czasie ostatniej części sesji zauważyliśmy kilku kolesi z makijażem corpse paint siedzących na pobliskiej ławce i wykonujących black metal. Pomyśleliśmy, że będzie to śmieszny pomysł jeśli pojawią się na naszym zdjęciu. Podeszliśmy do nich i zapytaliśmy, a oni bardzo chętnie się zgodzili, bardzo mili ludzie. "

Wiadomo nie od dziś, że blackmetalowcy to tacy przeuroczy muzycy chętni do wspólnych zdjęć. Co więcej Coldvoid podarował parze nawet swoje nowe demo. Chyba nikt nie pobije zakochanych jeśli chodzi o kreatywne zdjęcie, w końcu nie ma nic bardziej efektywnego niż długowłosi kolesie ze słojami makijażu, mieczem i świecznikiem.

Kapela gra natomiast tak:

Teraz brakuje tylko, żeby zespół zagrał na weselu pary, która zamierza wziąć ślub w 2017 roku. Można tylko przypuszczać, jak zareaguje rodzina, gdy na imprezie zamiast kapeli wykonującej hity Whitney Houston pojawią się mroczni faceci z wydający z siebie bliżej nieokreślone dźwięki przy metalowym akompaniamencie. Może zagrają „My Heart Will Go On” w wersji blackmetalowej? Zapowiada się naprawdę dobre wesele!

Chcielibyście mieć wspólne zdjęcie z blackmetalowcami?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele