04.12.2015 13:25

Bruce Dickinson i Steve Harris chcieli przelecieć samych siebie?

Kobiecy cover band, Iron Maidens, wykonujący utwory z repertuaru Żelaznej Dziewicy sprawił, że Bruce Dickinson i Steve Harris zaczęli sobie zadawać dość niecodzienne pytanie.

Bruce Dickinson i Steve Harris chcieli przelecieć samych siebie?
foto: kadr z wideo; East News

Panie sceniczną działalność prowadzą już od 2001 roku zachwycając męską część publiczności swoimi wdziękami, ale oczywiście nie tylko tym, bo doskonale radzą sobie z instrumentami. O klasie dziewczyn świadczy m.in. fakt, że gitarzystka kapeli, Nita Strauss, znajduje się od 2014 roku w składzie kapeli Alice Coopera.

Jak panie radzą sobie na scenie? Zobaczcie fragment ich koncertu z 2014 roku w Meksyku i ich wykonanie „Fear of the Dark”:

Nie bez powodu wybraliśmy to nagranie. Właśnie wtedy wśród publiczności pojawili się Bruce Dickinson i Steve Harris, czyli bóstwa w oczach członkiń Iron Maidens. Wokalista Żelaznej Dziewicy przyglądając się poczynaniom płci pięknej na scenie w pewnym momencie odleciał ze swoimi myślami gdzieś dużo dalej. Odbiór muzyki przestał być ważny, a w głowie zaczęło mu się kołatać jedno pytanie:

"

Widziałem Iron Maidens w Meksyku. Oglądaliśmy te dziewczyny i w pewnym momencie mówię do Steve’a: „To naprawdę dziwne pytanie, ale czy gdy na nie patrzysz, nie chciałbyś przelecieć sam siebie?”. On odparł: „Nie wiem, ale chyba wszyscy o tym myśleliśmy”. To było bardzo dziwne. "

Wokalistka kapeli występująca pod pseudonimem Bruce Chickinson i basistka, której przydomek to Steph Harris, są w istocie bardzo ponętnymi kobietami, więc pytanie Dickinsona nie jest pozbawione zasadności. Szkoda, że panowie jednak nie skomentowali ich muzycznego talentu. No ale cóż, ponoć płeć piękną ciągnie do muzyków, więc chyba działa to w obie strony.

Pozostaje się cieszyć, że skończyło się tylko na słowach, bo gdyby doszło do oralnych uciech mogłoby to się skończyć nawrotem nowotworu u Dickinsona.

Dobrze, że powstają takie cover bandy, jak Iron Maidens, które trzymają wysoki poziom artystyczny. Szkoda, że w Polsce nie wychodzi to tak dobrze.

Robert Skowronski
Tagi: Iron Maiden Duperele Bruce Dickinson