28.06.2017 16:04

Co dzieje się, gdy metalowcy spotkają się w miejscu publicznym?

Świat wygląda zupełnie inaczej, gdy masz bliskiego przyjaciela metalowca. Wtedy wszystko wydaje się po prostu lepsze i bardziej... kolorowe.

Co dzieje się, gdy metalowcy spotkają się w miejscu publicznym?
foto: kadr z wideo

Zapewne niejeden metalowiec czuje się odrzucony przez społeczeństwo. Nosisz ciuchy z satanistycznymi znakami i wszyscy patrzą się na Ciebie jak na dziwaka. Twoje długie włosy straszą pobożne babcie, a dziary dzieci. Jak żyć? Gdzie jest na tym świecie sprawiedliwość?

Metalowcy powinni trzymać się razem, ale nie zawsze to wychodzi, bowiem koncerty fajnych kapel to naprawdę święto. Nic zatem dziwnego, że światło dzienne ujrzało to wideo, w którym fani metalu niespodziewanie spotykają się w sklepie spożywczym. Koszulki z Iron Maiden i Napalm Death świadczą o tym, że trafił swój na swego.

Siłą rzeczy panowie zostają najlepszymi przyjaciółmi i pełni radości skaczą razem po łące.

Oczywiście bajeczna łąka z metalowcami hasającymi niczym smerfy to tylko głupi żart. Wideo jest teledyskiem do utworu kapeli Raised By Owls. Trzeba przyznać, że zespół wpadł na ciekawy pomysł, by się wypromować, bo taki absurdalny teledysk staje się naprawdę popularny w internecie.

Wy też szukacie w tłumie na ulicy czy w sklepie metalowców? Sprawdźcie w naszym quizie, czy naprawdę jesteście metalami z krwi i kości, a nie tylko pozerami, którzy chcą udawać twardzieli.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele