09.01.2018 14:01

Co się stanie, gdy chór zje ostre papryczki przed występem?

Zapłakane oczy świadczą o tym, że nie było łatwo śpiewać, gdy paliło gardło...

Co się stanie, gdy chór zje ostre papryczki przed występem?
foto: kadr z wideo

Niektórzy lubią mocne doznania, a ostre papryczki chili to akurat coś, co powoduje, że można się popłakać. Większość jednak nie chce nawet myśleć o chili. Pamiętacie papryczkowe wyzwanie, w którym zmierzyły się redakcje Antyradio.pl i Radiozet.pl? Samo patrzenie już boli, a co dopiero, gdy człowiek poczuje to piekło w gardle...

Boli też patrzenie na chłopięcy chór, który podjął się wyzwania komedianta i zjadł papryczki. Chili Klaus słynie z tego, że jest fanem papryczek, a jego nagrania jak zmusza innych do zjedzenia chili są naprawdę popularne. Tym razem padło na dziecięcy chór Herning Boys, w którym sam się kiedyś udzielał.

Chłopcy śpiewają naprawdę przepięknie, ale gdy zjedli chili sprawa diametralnie się zmieniła. Większość miała czerwone twarze, widać, że ciężko im złapać oddech, nie mówiąc już o wydobyciu z siebie jakiegokolwiek dźwięku.

Aż przykro patrzeć na te łzy w oczach chłopców:

Papryczki chili nie tylko można jeść, ale też można nimi... grać na basie. Nie, nie jest to wcale żart - pomysłodawcą coveru Red Hot Chili Peppers zagranego w ten właśnie sposób jest YouTuber Davie504, który zdążył również wykonać Guns N' Roses grając na basie przy użyciu broni i róż.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele