15.02.2017 11:56

Co się tak naprawdę dzieje w studiu Toola? Przeanalizowaliśmy wideo Adama Jonesa

Postanowiliśmy przyjrzeć się kadr po kadrze nowemu nagraniu gitarzysty zespołu, które zostało udostępnione na jego Instagramie.

Co się tak naprawdę dzieje w studiu Toola? Przeanalizowaliśmy wideo Adama Jonesa
foto: kadr z wideo + Bóg Pejnta

Wam też się nudzi, odliczając kolejne z 10 000 dni, które - jak wszystko na to wskazuje - podzielą ostatni album Toola od premiery jego następcy? Postanowiliśmy Wam, a przy okazji też sobie, nieco ten czas umilić, przyglądając się drobiazgowo i konkretnie, co tak naprawdę dzieje się w studiu, które tyle razy pokazywał nam już w rozmaitych urywkach Adam Jones.

No bo nie oszukujmy się, takich pobudzających wyobraźnię teaserów mieliśmy już sporo. Muzyk wspominał o 11 czy tam 20 nowych kompozycjach, dzielił się z nami pierwszymi dźwiękami, a ostatnio chwalił się kolejną ukończoną aranżacją na 5. album Toola. Teraz na jego Instagramie wylądowało kolejne wideo... z którego pozornie nic nie wynika.

Popatrzcie sami:

Obejrzane raz, drugi... trzeci? I wciąż macie wrażenie, że nic konkretnego nie wyłapaliście? Spokojnie, jak na prawdziwych fanów Toola przystało, przygotowaliśmy szczegółową analizę tego nagrania, bo oglądając je w pierwotnej formie faktycznie trudno się skupić na którymkolwiek elemencie. Poniżej możecie więc przyjrzeć się poszczególnym kadrom oraz zapoznać z krótkim komentarzem dyplomowanych lakrymologów.

A Wy czego jeszcze się dopatrzyliście na nagraniu Adama Jonesa?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Tool Galeria