24.10.2017 12:17

Czy Grzegorz Ciechowski zabrzmiał znajomo?

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo jeden z uczestników zaprezentował kawałek „Mamona”. Posłuchajcie, czy aktor dobrze udawał wokalistę Republiki.

Czy Grzegorz Ciechowski zabrzmiał znajomo?
foto: kadr z wideo

Twórczość Republiki i Grzegorza Ciechowskiego nadal jest fascynująca dla wielu muzyków oraz melomanów. W kwietniu 2016 roku minęło 35 lat od pierwszego koncertu Republiki, zaś 22 grudnia 2016 przypadła 15. rocznica śmierci Grzegorza Ciechowskiego. Co więcej 7 grudnia 2016 na rynku pojawiła się biografia „Republika. Nieustanne Tango” autorstwa Leszka Gnoińskiego.

Ciechowski był wybitną jednostką i tacy artyści są nie do podrobienia. Zatem trudne zadanie miał uczestnik programu Twoja twarz brzmi znajomo - Mariusz Ostrowski. Aktor wykonał utwór „Mamona” i twórcy programu przeszli samych siebie jeżeli chodzi o wizualizacje i spadające z nieba banknoty.

Ten występ był naprawdę zrobiony „na bogato”:

Podczas programu na scenie pojawili się również Piotr Gąsowski oraz Maciek Dowbor, którzy zapowiadając jury zrobili to śpiewająco wykonując kawałek „Smoke on the Water” Deep Purple:

W programie znane osobistości polskiego show biznesu wcielają się w niecodzienne role udając znanych muzyków. Dotychczas mogliśmy zobaczyć Marcela Sabata jako Ozzy'ego Osbourne'a i Mariusza Ostrowskigo jako Rogera Watersa. Co więcej w kilku edycjach programu na scenie mogliśmy podziwiać sobowtóra Tilla Lindemanna, czy Jamesa Hetfielda. Sławomir Zapała wcielił się w rolę Freddiego Mercury'ego, natomiast Radosław Pazura zagrał Dave'a Gahana.

Jak oceniasz występ Mariusza Ostrowskiego?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Republika