25.09.2017 16:00

Czy Tina Turner i David Bowie zabrzmieli znajomo?

Beata Olga Kowalska i Olga Szomańska wykonały utwór „Tonight”. Czy poradziły sobie z trudnym aktorskim zadaniem?

Czy Tina Turner i David Bowie zabrzmieli znajomo?
foto: kadr z wideo

Gdy dwie gwiazdy łączą siły i postanawiają razem pojawić się na scenie - wtedy dzieje się w muzycznym świecie naprawdę dużo. Artyści, chociaż i tak mają bardzo dużo na głowie, to znajdują również czas na to, żeby skusić się na projekty poboczne. Ozzy Osbourne i Lita Ford, Peter Gabriel i Kate Bush, Gary Moore i Phil Lynott - takie rockowe duety to naprawdę mieszanka wybuchowa.

Również para David Bowie i Tina Turner to niesamowity duet, który wykonał utwór „Tonight”. Oryginalnie kompozycja pojawiła się na płycie Iggy'ego Popa zatytułowana „Lust for Life” i jej współtwórcą jest właśnie Bowie, który odpowiada za muzykę w tym utworze.

Podczas telewizyjnego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo dwie uczestniczki miały trudne zadanie, bowiem musiały zaśpiewać właśnie „Tonight” udając Turner i Bowiego. Zobaczcie, jak Beata Olga Kowalska i Olga Szomańska poradziły sobie z tym zadaniem.

W tym samym odcinku Marcel Sabat wcielił się w Ozzy'ego, natomiast Mariusz Ostrowski wykonał numer Rogera Watersa. Już niejednokrotnie mogliśmy oglądać uczestników różnych edycji Twoja twarz brzmi znajomo, którzy udawali gwiazdy rocka. Paweł Jesionowski pojawił się w roli Tilla Lindemanna, natomiast Jamesa Hetfielda został odegrany przez Krzysztofa Kwiatkowskiego. Pojawił się również sobowtór Freddiego Mercury'ego, za którego odpowiedzialny był Sławomir Zapała. 

Aleksandra Degórska
Tagi: #David Bowie #Duperele