03.03.2017 17:01

Czy fani Ariany Grande słuchają metalu?

Wydawałoby się, że osoby, które słuchają młodziutkiej wokalistki nie znają się raczej na metalu. Postanowiono zrobić eksperyment i okazało się, że sporo osób zna przynajmniej Metallicę.

Czy fani Ariany Grande słuchają metalu?
foto: kadr z wideo

23 lutego 2017 roku w Madison Square Garden w Nowym Jorku zaprezentowała się Ariana Grande. Wokalistka wystąpiła w młodzieżowym serialu „Victoria znaczy zwycięstwo” w stacji Nickelodeon i dzięki temu stała się słynna. Dziewczyna zdążyła wydać 3 płyty i jej koncerty są często wyprzedane.

Jeden z dziennikarzy postanowił sprawdzić, czy wśród fanów wokalistki znajdą się jacyś metalowcy. Okazało się, że nie jest tak źle, bo ludzie na pytanie dotyczące tego, czy znają w ogóle jakieś metalowe kapele podawali często Metallicę, co chyba nie jest zaskakujące. Niektórzy kojarzyli też Slipknota czy Panterę, padały też nazwy kapel rockowych jak AC/DC czy Rolling Stones.

Jeden zawodnik miał na sobie koszulkę Metalliki, choć powiedział, że jest oddanym fanem Grande. Niektóre osoby zdecydowały się przesłuchać metalowych kawałków, ale raczej mieli zakłopotaną minę.

Zobaczcie zatem, jak miłośnicy wokalistki reagowali na słowo „metal”:

Mimo wszystko rozmowa przebiegła w przyjaznej atmosferze i okazało się, że wiele osób chętnie posłuchałoby duetu Griande z jakimś metalowym twórcą. Kto wie, skoro Metallica wystąpiła z Lady Gagą, może i młodziutka Grande skusi się na duet np. z Megadeth?

Ostatnio coraz więcej popowych gwiazd wkracza do muzyki metalowej - Rihanna na jednym koncercie pochwaliła się swoim nowym deathmetalowym logo, Justin Bieber udawał Ozzy'ego Osbourne'a, nie wspominając już o modzie zakładania koszulek z logo znanych metalowych kapel.

Czy metalowi twórcy powinni występować razem z gwiazdami pop?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele