19.06.2018 16:39

Czy na koncertach powinien być zakaz wnoszenia alkoholu w tłum? [WYNIKI SONDY]

Trudne pytanie, prawda? Sprawdźcie, jak czytelnicy Antyradio.pl postrzegają problem wnoszenia alkoholu na teren imprezy.

Alkohol na koncercie
foto: shutterstock.com

Gdy wybieramy się na jakikolwiek koncert nie warto zakładać najlepszych ciuchów, bo mogą one nie przetrwać wieczoru. Nieraz bowiem zdarzały się takie sytuacje, gdy jakiś koncertowicz wypił za dużo alkoholu i nie poradził sobie z grawitacją.

Na pewno wówczas zastanawialiście się, czy nie powinien pojawić się zakaz wchodzenia w tłum z alkoholem. Dzięki temu na pewno mniej byłoby incydentów z oblewaniem ludzi, ale czy zgodziliby się na to organizatorzy oraz właściciele klubów i stadionów? Sprawa nie jest wcale taka oczywista, bo niektórzy uczestnicy koncertów nie wyobrażają sobie, żeby iść na występ bez ulubionego piwka

Czy na koncertach powinien być zakaz wnoszenia alkoholu w tłum?

Redakcja Antyradio.pl postanowiła zatem zapytać swoich czytelników, co sądzą na ten temat. Okazało, że 52% z Was uważa, że na koncertach powinien zostać wprowadzony zakaz wnoszenia alkoholu w tłum. Natomiast 42% ma odmienne podejście.

sonda alkohol wyniki

Tylko 6% zagłosowało, że nie ma zdania w tej kwestii. Problem rozwiązałby się sam, gdyby wszyscy uczestnicy koncertów zachowywali się po prostu odpowiednio. Niestety bywa z tym różnie - wystarczy wspomnieć ostatnią akcję na koncercie Every Time I Die. Pewien facet obsikał fanów na występie metalowej kapeli.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele