28.08.2019 16:49

Czy w Wiedniu pojawiło się UFO? Nie, to tylko koncert Rammsteina [FOTO]

Światło ze stadionu wyglądało naprawdę przerażająco. Niejeden mieszkaniec Wiednia był mocno zdziwiony takim widokiem.

Rammstein
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Rammstein wie, jak przyciągnąć na swoje koncerty dzikie tłumy. Liczy się nie tylko muzyka i charyzma artystów, ale również show, a w tym niemiecki zespół jest naprawdę dobry. W 2018 roku ogłosił pierwszą w historii stadionową trasę koncertową, zapowiadając, że grupa przygotowała coś naprawdę spektakularnego do zaprezentowania na jeszcze większych scenach. Tak też się stało, o czym polska publiczność przekonała się 24 lipca 2019 w Chorzowie.

Czy w Wiedniu pojawiło się UFO? Nie, to tylko koncert Rammsteina [FOTO]

22 i 23 sierpnia 2019 Rammstein wystąpił w Wiedniu i sprawił, że publiczność była oszołomiona tym, co działo się na scenie. Ogień, płonące niemowlę, ogromny stalowy penis - można byłoby wymieniać w nieskończoność wszystkie elementy ognistego show. Scenografia była większa od stadionu i nawet na zewnątrz obiektu było widać światła oraz dym. W Wiedniu panowała pochmurna pogoda i chmury zatrzymywały światła, które padały ze sceny Rammsteina. Z daleka wyglądało to niesamowicie i niektórzy zaczęli się zastanawiać, czym jest dziwne zjawisko. Portal heute.at napisał, że niektórzy mieszkańcy Wiednia sądzili, że w mieście pojawiło się UFO.

Rammstein 2019
Rammstein 2019
Przeczytaj także Rammstein wsparł społeczność LGBT+ na koncercie w Polsce

Na poniższym zdjęciu mamy odpowiedź, co takiego dokładnie wydarzyło się w Wiedniu:

Rammstein zagra w Polsce w 2020 roku

Nie widzieliście Rammsteina w Chorzowie? Jeżeli nie załapaliście się na ten występ, to nic straconego, bo zespół ponownie odwiedzi nasz kraju już w 2020 roku. Rammstein wystąpi 17 lipca 2020 w Warszawie na PGE Narodowym.   

Zobacz także: Zobacz cały koncert Rammsteina w Moskwie [WIDEO]

Tagi: Duperele Rammstein