13.11.2019 16:54

Dave Grohl wystąpił w "Ulicy Sezamkowej" i wykonał "Here We Go Song" [WIDEO]

Kto nie kojarzy programu dla dzieci "Ulica Sezamkowa"? Dave Grohl postanowił odwiedzić znanych bohaterów programu i wykonać razem z numer "Here We Go Song". 

Dave Grohl w Ulicy Sezamkowej
foto: kadr z wideo

Frontman Foo Fighters znany jest z tego, że uwielbia występować gościnnie z przeróżnymi muzykami. Na swoim koncie ma współprace m.in. z Tenacious D, gitarzystą Black Sabbath, Davidem Bowiem. Tym razem postanowił połączyć siły z postaciami z "Ulicy Sezamkowej".

Dave Grohl wystąpił w "Ulicy Sezamkowej" i wykonał "Here We Go Song" [WIDEO]

Zanim Dave Grohl wykonał utwór "Here We Go Song" pogawędził nieco z Big Bird oraz Elmo i stwierdził, że w Stanach Zjednoczonych jest sporo przyjaciół, których jeszcze się nie zna. Wyjaśnił, że w USA jest wiele osób, które mogą zostać naszymi przyjaciółmi, ale trzeba ich poznać. W związku z tym bohaterowie postanowili wybrać się w wycieczkę po Stanach.

Najciekawsze gościnne występy Dave'a Grohla
Najciekawsze gościnne występy Dave'a Grohla
Przeczytaj także Najciekawsze gościnne występy Dave'a Grohla

Telewizyjne show "Ulica Sezamkowa" wystartowało w 1969 roku i jest emitowane do dzisiaj. W programie co rusz pojawiają się znane osobistości ze świata muzyki czy filmu. Na przestrzeni wielu lat razem z pluszowymi stworami wystąpili m.in. Johnny Cash, Nickelback czy Prince.

Zobacz także: Postacie z "Ulicy Sezamkowej" rozwiązały konflikty z "Gry o tron" i "Westworld" w 3 minuty. Zobacz uroczą akcję HBO 

Tagi: Duperele Dave Grohl Foo Fighters