12.09.2018 16:55

Dave Grohl zostawił w barze szatański napiwek

O tym, że lider Foo Fighters ma poczucie humoru, wiemy od dawna. Muzyk ma również gest! I jak widać, wciąż tkwi w nim coś z Beelzebossa.

Dave Grohl zostawił w barze szatański napiwek
foto: PAWEL SKRABA/REPORTER/EAST NEWS

Dave Grohl był niedawno gościem w restauracji Rainbow Bar & Grill na Sunset Boulevard w West Hollywood. Knajpy w takiej lokalizacji oczywiście mają swoją cenę, ale tak wielka gwiazda, jak lider Foo Fighters i były perkusista Nirvany nie musi sobie żałować, kiedy najdzie go chęć zjedzenia i wypicia na mieście.

Do mediów społecznościowych trafiło zdjęcie rachunku Dave’a z wizyty w barze Rainbow. Dla tego rockowego śmieszka nawet płacenie za posiłek może być pretekstem do żartów.

Dave Grohl i diabelski rachunek na 666$

Szef Foo Fighters bawił się na bogato, bo zamówienie opiewało na kwotę 333,30 dolarów. Ponieważ żaden szanujący się celebryta nie może wyjść z lokalu bez hojnego napiwku, Grohl postanowił dorzucić kelnerowi jeszcze 333 dolary, by łączna zapłacona przez niego kwota wyniosła szatańskie 666,30 dolarów.

Z tego co wiemy o Dave'ie Grohlu, to nie jest ani blackmetalowcem, ani wyznawcą rogatego, choć ma w swojej karierze szatański epizod. W kultowym filmie muzycznym zespołu Tenacious D, „Kostka przeznaczenia” zagrał wszak samego diabła i zaśpiewał utwór „Beelzeboss”.

Dave Grohl na nowym albumie Tenacious D

Grohl jest od wielu lat dobrym kumplem Jacka Blacka i Kyle'a Gassa. Nie dziwi więc jego udział w nagraniu nowego albumu tego duetu, znanego jako Tenacious D. Na krążku zatytułowanym „Post Apocalypto” Dave zagrał na perkusji. Płyta ukaże się 2 listopada 2018, a towarzyszyć mu będzie serial animowany na YouTube.

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele Nirvana Dave Grohl Foo Fighters