25.01.2016 16:44

Do kogo dzwoni Ace Frehley?

Okazuje się, że do wielu znanych osób, a nawet rzeczy... Sprawdźcie, z kim były gitarzysta zespołu Kiss nieustannie odbywa telefoniczne rozmowy!

Do kogo dzwoni Ace Frehley?
foto: tumblr.com/foxear

Mówi się, że pomysły leżą na ulicy. Wystarczy je podnieść i odpowiednio opakować. Jeśli to coś jest naprawdę dobre, to zaprocentuje. Najtrudniej jednak wpaść na te najbardziej oczywiste rzeczy, które wydawałoby się, że może wymyślić każdy – a jednak nie.

W związku z powyższym można śmiało powiedzieć, że serwis Antyradio.pl popiera świrów, którzy z najzwyklejszej bzdury potrafią wyczarować coś absurdalnego. Taką osobą jest założyciel facebookowej grupy „Ace Calling”. Jej członkowie w każdym poście wykorzystują zdjęcie byłego gitarzysty Kiss, który trzyma w dłoni słuchawkę telefoniczną. Oprócz tego doklejają do niego fotografię domniemanego rozmówcy, z którym plotkuje muzyk. Wyniki kolaży bywają zaskakujące...

Założyciel grupy, Gottshalk, opowiedział o tym, jak wpadł na pomysł stworzenia tak absurdalnego miejsca na internetowej mapie.

"

Miałem to zdjęcie z Frehleyem, nawet nie wiem skąd. Natknąłem się na fotografię Prince’a, na której rozmawiał przez telefon w wannie. Po prostu wydało mi się zabawne myślenie o tym, o czym Ace mógłby rozmawiać przez telefon z Princem. Wrzuciłem to zdjęcie do sieci, a potem zacząłem doklejać Ace’a do innych obrazków. "

Co według twórcy grupy jest w tym wszystkim najśmieszniejsze?

"

To, że Ace wcale na nim nie rozmawia, on słucha i jest przy tym taki spokojny. Cokolwiek nie wydarzy się po drugiej stronie linii, on pozostanie opanowany. "

Nie masz co robić? Sprawdź do kogo dzwoni Ace! :)

Magda Słomka
Tagi: Duperele Kiss Ace Frehley