11.07.2017 15:03

Donald Trump, Kim Dzong Un i Mike Tyson jako supergrupa Nuclear Power Trio

Zespół wykonuje metal progresywny i jest naprawdę wybuchową kapelą z charyzmatycznymi muzykami. Zresztą przekonajcie się sami!

Donald Trump, Kim Dzong Un i Mike Tyson jako supergrupa Nuclear Power Trio
foto: kadr z wideo

Całkiem niedawno w Warszawie pojawił się Donald Trump, który spowodował, że wszyscy Polacy skupili się właśnie na tym wydarzeniu. Każdy jego gest i słowo było dokładnie analizowane, a jego wizyta była niezwykle ważnym politycznym wydarzeniem w 2017 roku.

Donald Trump jest bardzo kontrowersyjną postacią, jeszcze w trakcie kampanii prezydenckiej wielu muzyków wyrażało swoją dezaprobatę poprzez utwory, klipy czy teledyski. Świat muzyczny zawsze chętnie angażował się w politykę i oczywiście nie mógł być obojętny wobec prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Zatem nie widzi fakt, że w końcu ktoś założył maskę Trumpa i zaczął grać metal progresywny w kapeli... The Nuclear Power Trio w celu szerzenia pokojowych wiadomości. W kapeli towarzyszą mu również Kim Dzong Un oraz Mike Tyson. To trio daje naprawdę czadu!

Muzycy wiedzą co zrobić, żeby zwrócić na siebie uwagę. Pod maskami ukrywają się basista kapel Cephalic Carnage i Havok - Nick Schendzielos, gitarzysta Greg Burgess z Allegaeon oraz perkusista Pete Webber z Havok. Panowie naprawdę mają cyniczne poczucie humoru.

A jeśli i Wy macie dobry humor to polecamy Wam quiz Kto to powiedział, Donald Trump czy gwiazda rocka? - to zadanie nie jest wcale łatwe i może doprowadzić do ataku śmiechu.

Aleksandra Degórska
Tagi: #Duperele