30.11.2017 12:37

Dustin ze „Stranger Things” w coverze „Porch” Pearl Jam

Dzieciaki wcielające się w mieszkańców Hawkins mają talent nie tylko do aktorstwa. Okazują się także zdolnymi muzykami, którzy doskonale czują rocka.

Dustin ze „Stranger Things” w coverze „Porch” Pearl Jam
foto: kadr z wideo, PAWEL SKRABA/REPORTER/EAST NEWS

„Stranger Things”, serial ze stajni Netflixa, stał się prawdziwym popkulturowym fenomenem. Widzowie pokochali tajemniczych nastolatków z lat 80. Nie tylko namiętnie oglądają kolejne odcinki, ale także chcą wyglądać tak jak oni i ubierać się jak oni. Rewelacyjne dzieciaki z miejsca stały się idolami nie tylko swoich rówieśników.

Aktorzy ze „Stranger Things” mają wszelkie dane ku temu, by podbić showbiznes. Ich zainteresowania nie ograniczają się zresztą tylko do świata filmu i telewizji. Już dwóch członków obsady ujawniło swój talent muzyczny. Finn Wolfhard, czyli serialowy Mike niebawem wyda debiutancką EP-kę swojego zespołu Calpurnia. 

Swoją kapelę ma także Gaten Matarazzo, czyli ekranowy Dustin Henderson. Złożony z nastolatków zespół działający w stanie New Jersey nazywa się work_in_progress i już koncertuje w USA. Młodociana gwiazda kina pełni oczywiście obowiązki frontmana.

Grupa ma w repertuarze między innymi utwory Pearl Jam. Na swoim instagramowym profilu zamieściła fragment wykonania piosenki „Porch” z kultowego debiutu grunge'owców, „Ten” z 1991.

Wróżycie 15-letniemu Gatenowi karierę gwiazdy rocka?

Maciej Koprowicz
Tagi: Stranger Things Pearl Jam Duperele Seriale