10.05.2018 12:15

Dzieciak zagrał na perkusji z Foo Fighters i nie chciał zejść ze sceny

Ośmiolatek ukradł show samemu Dave’owi Grohlowi! Chłopcu tak spodobało mu się granie w Foo Fighters, że postanowił przedłużyć swoje pięć minut sławy.

Dzieciak zagrał na perkusji z Foo Fighters i nie chciał zejść ze sceny
foto: kadr z wideo

Na koncertach Foo Fighters zawsze można liczyć na jakieś niezwykłe niespodzianki. A to Dave Grohl spadnie ze sceny, a to prawie spadnie ze sceny. Czasem zagra kawałek Ricka Astleya, czasem adoptuje jakiegoś fana. Albo zaprosi na scenę dzieciaka, który zostanie gwiazdą wieczoru.

Podczas koncertu 4 maja 2018 w Bridgestone Arena w Nashville w USA na chwilę do Fighters dołączył na scenie 8-letni Wenezuelczyk. Nazywany przez Grohla „Little Fonzie” chłopak zasiadł za zestawem perkusyjnym Taylora Hawkinsa i przez dłuższą chwilę zapamiętale bębnił.

Chwila zaczęła się robić coraz dłuższa i dłuższa… Dzieciak ewidentnie nie miał ochoty schodzić ze sceny, co wywołało rozbawienie publiczności, a także dowcipne komentarze Grohla.

"

Ciągle gra… Czy mogę odzyskać mój koncert?

Co mamy zrobić? Nic nie możemy zrobić… Nie jesteśmy teraz w przedszkolu! "

Wreszcie Little Fonzie zostawił bębny Hawkinsa w spokoju i pozwolił Foo Fighters dokończyć show. Przez cały czas jego trwania Dave rzucał jednak żartobliwe komentarze na temat występu Wenezuelczyka. Zobaczcie sami popis małego perkusisty:

Dzieciaki na koncertach rockowych

Dziecko za ogromnym zestawem perkusyjnym – czy może być coś bardziej uroczego? Rockmani doskonale to wiedzą, więc chętnie zapraszają małych fanów na scenę. Kiedyś z Foo Fighters grała nawet córka samego Dave'a Grohla, 8-letnia Harper. W 2017 Lars Ulrich pozwolił małej dziewczynce pobębnić na koncercie Metalliki w Detroit. Z kolei Billie Joe Armstrong na jednym z koncertów Green Day uczył młodego fana gry na gitarze. Za to Eddie Vedder zaśpiewał kiedyś z 9-letnim Casprem.

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele Foo Fighters