21.01.2016 16:13

Dziecko uprawia headbanging do utworu Slipknota

To się dopiero nazywa miłość od najmłodszych lat. Zobaczcie nagranie z maluchem wywijającym głową do „The Devil In I”.

Dziecko uprawia headbanging do utworu Slipknota
foto: kadr z wideo

Jak wychować dziecko w poszanowaniu dla dobrej muzyki? Można kupić mu punkowy elementarz albo puszczać Stone Sour przerobione na kołysanki. Niektóre dzieciaki nie potrzebują jednak takiego wspomagania. Może dobry gust muzyczny mają już we krwi?

Jeśli możemy mówić o takich przypadkach, to ten malec na pewno jest jednym z nich. Już od najmłodszych lat swojego życia przejawia wyraźne zainteresowanie cięższą muzyką. Na samym słuchaniu się jednak nie kończy! Choć brzdąc nie wychował jeszcze na głowie piór godnych metalowca, już wydaje się doskonale rozeznany w wieloletniej tradycji znanej jako headbanging. Co ważne, nie potrzebował do tego nawet wskazówek od Korna.

W przyszłości będzie z niego z pewnością stały bywalec metalowych koncertów, na razie jednak musi się zadowolić muzyką ze smartfona. Co prawda ma jeszcze sporo do nauczenia się w kwestii jego obsługi, ale na szczęście na tym polu może liczyć na pomoc rodziców. To ważne, bo był wyraźnie niezadowolony, gdy utwór Slipknota dobiegł końca.

To przeurocze nagranie zobaczycie w całości poniżej:

O miłości do metalu od wczesnych lat mogliście u nas przeczytać wielokrotnie. Gościliśmy już na łamach mroczne dzieciaki grające Rammsteina i The White Stripes. Pomagaliśmy przekonywać najmłodszych do cięższych brzmień dzięki zespołowi złożonemu z dinozaurów, a nawet przygotowaliśmy specjalne zestawienie dzieci, które kochają metal.

Jak Wam się podoba ten malec?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele