16.01.2019 17:28

Elegancki Jared Leto i kelnerka Courtney Love razem w reklamie perfum

Zobaczcie krótki spot reklamowy, w którym obok Jareda Leto zagrały Courtney Love oraz Lana Del Rey.

Courtney Love i Jared Leto
foto: kadr z wideo

Świat mody chętnie współpracuje z muzykami, którzy nierzadko okazują się być całkiem niezłymi modelami. Jared Leto oraz Courtney Love często współpracują z domami mody reklamując przeróżne linie ciuchów. Tym razem gwiazdy pojawiły się w reklamie perfum Gucci Guilty, w którym również widzimy wokalistkę Lanę Del Rey,

Jared Leto i Courtney Love wystąpili w reklamie perfum

Teledysk utrzymany jest w klimacie lat 50. Jared Leto i Lana Del Rey są parą, która spędza wspólnie czas na zakupach w supermarkecie czy w lokalnej knajpie, gdzie jako kelnerka pracuje Courtney Love. Za reżyserię spotu odpowiada Alessandro Michele, a za zdjęcia – Glen Luchford. W reklamie znajdziemy dużo odniesień do kultowych amerykańskich miejsc, w tym m.in. słynny Hollywood Forever Cemetery, co zainspirowało hasztag kampanii - #ForeverGuilty.

Obejrzyjcie również zdjęcia z kampanii Gucci Guilty:

Muzycy w reklamach słynnych marek

W kampanii Dior Homme na sezon zima 2017-2018 pojawił się wokalista Depeche Mode - Dave Gahan. Za kolekcję odpowiedzialny jest Kris Van Assche, który nie raz przyznawał się do tego, iż muzyka new wave jest dla niego inspiracją. Natomiast w letniej reklamie Saint Laurent z 2018 roku użyto piosenki New Order, do której tańczyła polska supermodelka - Anja Rubik.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Courtney Love Jared Leto