19.07.2017 10:30

Fani Stone Sour skandowali na koncercie „je*ać Nickelback”

To się nazywają prawdziwi fani! Corey Taylor był pozytywnie zaskoczony taką reakcją widowni i podziękował za wsparcie w zażartym sporze z Chadem Kroegerem.

Fani Stone Sour skandowali na koncercie „je*ać Nickelback”
foto: kadr z wideo

To było tak - Chad Kroeger ostro skrytykował Coreya Taylora mówiąc, że Stone Sour brzmi jak Nickelback w wersji lite. Wokalista Slipknota nie zostawił tak tej sprawy i wyzwał Kroegera od idiotów i porównał jego twarz... do stopy. Co więcej stwierdził również, że Chad Kroeger jest dla rocka tym, czym KFC dla kurczaka.

Przepychanki słowne mocno wpłynęły na fanów Stone Sour, którzy podczas występu kapeli na festiwalu Chicago Open Air zaczęli wykrzykiwać „je*ać Nickelback”. Corey Taylor miło się zaskoczył i zapowiedział, że nie zagra hitów, w odniesieniu do wcześniejszej wypowiedzi Kroegera.

Wokalista bardzo był zadowolony, że fani są po jego stronie:

Stone Sour właśnie promuje najnowszy krążek zatytułowany „Hydrograd”. Płyta ukazała się 30 czerwca 2017 roku i do czasu premiery zespół udostępnił kawałki „Fabuless”, „Song #3” oraz „Mercy”. Album był nagrywany w kalifornijskim Sphere Studios i za jego produkcję odpowiada Jay Ruston, który może pochwalić się współpracą z Anthrax czy Steel Panther.

Tak Corey Taylor wypowiedział się na temat nowej płyty:

"

Ten album jest świetny, bo zawiera się w nim wszystko. Jest tu ciężka energia lat 80., punkowe momenty, trochę hard rocka - doskonały muzyczny amalgamat. Jest nawet trochę jazzu i hip-hopu. To prawdopodobnie najlepszym krążek jaki nagrałem od debiutu Slipknota. Czuję się pewnie wygłaszając taką opinię, bo to naprawdę dobra płyta. "

Miejmy nadzieję, że spór na linii Corey Taylor - Chad Kroeger wkrótce się zakończy, chociaż jak widać Stone Sour robi swoje i ma gdzieś dziwne zarzuty Nickelback.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Stone Sour Corey Taylor Nickelback