01.04.2019 13:14

Fani na koncercie Judas Priest zaczęli śpiewać "War Pigs" Black Sabbath

Tłum metalowych gardeł wyśpiewał znany hit Black Sabbath na koncercie kapeli Roberta Halforda w Nowej Zelandii. Sprawdź, jak brzmiał czterotysięczny chór.

Judas Priest
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Zatwardziali fani metalu potrafią poświęcić wiele, aby zająć jak najlepsze miejsce na koncercie ulubionej kapeli. Często inwestują w drogie bilety, które uprawniają ich jedynie do tego, aby wejść na salę wcześniej. Dodatkowo czekają długie godziny pod bramkami, a potem pod sceną, gdzie wkrótce mają pojawić się ich ulubieńcy. Organizatorzy imprez muzycznych coraz częściej starają się umilać słuchaczom ten czas oczekiwania. Przed występem gwiazd wieczoru w salach wybrzmiewają hity równie popularnych wykonawców, a niecierpliwy tłum wówczas może rozgrzać swoje gardła.

Rob Halford
Rob Halford
Przeczytaj także Rob Halford o samobójstwach rockowych muzyków: Ciężko zrozumieć, co siedzi w czyjejś głowie

Fani śpiewają Black Sabbath na koncercie Judas Priest

Stało się tak np. podczas ostatniego koncertu Judas Priest w Nowej Zelandii. Zespół wystąpił w Spark Arena w Auckland dla około czterotysięcznej publiczności. Przed występem grupy Roba Halforda z głośników wybrzmiał utwór "War Pigs" z repertuaru Black Sabbath. Tłum metalowców doskonale znał tekst i postanowił zaśpiewać hit na całe gardło. Film z imponującego wykonania szybko trafił do sieci. 

Jak donosi loudwire.com, utwór "War Pigs" podczas trasy koncertowej Judasów wybrzmiewa tuż przed intrem do "Firepower". Fani najwyraźniej o tym wiedzieli, co podsyciło tylko ich apetyt na występ gwiazdy wieczoru. 

Sprawdź: >>Judas Priest zagrał na żywo "Killing Machine" pierwszy raz od 40 lat<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Black Sabbath Judas Priest