14.09.2018 14:18

Fanka Slayera na wózku inwalidzkim zrobiła wjazd w moshpit

Metalowcy wspólnymi siłami pomogli starszej kobiecie szaleć w moshpicie na koncercie Slayera.

Fanka na wózku inwalidzkim
foto: kadr z wideo

Każdy fan metalu chociaż raz w życiu chce poskakać w moshpicie - nie jest to do końca bezpieczne, ale gdy się słyszy ulubione dźwięki nie sposób jest się opanować. Pewien troskliwy zięć postanowił spełnić marzenie swojej teściowej o moshpicie, która kocha metal całym swoim serduchem, ale niestety jeździ na wózku inwalidzkim.

Niepełnosprawna fanka Slayera pierwszy raz w moshpicie

Wybrali się oni na koncert Slayera w Nampa w stanie Idaho. Zięć postanowił zagadać z kilkoma facetami w moshpicie, żeby pomogli mu wprowadzić niepełnosprawną teściową pod scenę. Pchał on jej wózek, a inni metalowcy pilnowali, żeby nic jej się nie stało. Kobieta była bardzo szczęśliwa, bo pierwszy raz w życiu mogła uczestniczyć w moshpicie i to jeszcze z taką wspaniałomyślną obstawą! Wideo z tego zajścia stało się hitem internetu i wzruszyło niejednego metalowca.

Slayer w pożegnalnej trasie koncertowej

Czas Slayera niestety dobiega końca. Po 37 latach na scenie zespół postanowił wybrać się na emeryturę. Już 27 listopada 2018 polscy wielbiciele zespołu będą mogli być częścią tej światowej trasy – Slayer wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie.

Przed Slayerem pojawią się Lamb of God, Anthrax i Obituary. Slayer ostatnio gościł w naszym kraju na Festiwalu w Jarocinie w 2016 roku.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Slayer