09.04.2018 12:12

Filip Lato jako Florence Welch i Izabella Miko jako Michael Jackson w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Czy uczestnicy poradzili sobie z trudnym zadaniem? Sprawdźcie, jak im poszło!

Filip Lato jako Florence Welch i Izabella Miko jako Michael Jackson w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
foto: kadr z wideo

W popularnym programie telewizyjnym Twoja twarz brzmi znajomo polskie gwiazdy muszą pokazać swoje aktorskie oraz wokalne możliwości. Wszystko po to, żeby upodobnić się do znanych muzyków. Nie jest to wcale takie łatwe, szczególnie, gdy kobiety muszą zagrać mężczyzn. To jednak nie przeszkadza w tym, by się dobrze bawić.

Dotychczas w programie Twoja twarz brzmi znajomo mogliśmy obejrzeć uczestników wcielających się w takie znane nazwiska, jak Freddie Mercury, Till Lindemann z grupy Rammstein, James Hetfield, Bruce Dickinson czy Mick Jones z The Clash. Nie zabrakło również polskich muzyków - uczestnicy udawali m.in. w Muńka czy Organka.

Filip Lato jako Florence Welch

Jak więc widać, co rusz kolejne osoby starają się wcielić w znane osobowości z rockowego świata. W najnowszym 6. odcinku widzowie zobaczyli natomiast Filipa Lato w roli Florence Welch - czy wokalista poradził sobie z wysokimi partiami wokalu?

Izabella Miko jako Michael Jackson

Aktorka Izabella Miko musiała udawać młodego Michaela Jacksona występującego w zespole The Jackson 5. Posłuchajcie, jak wykonała utwór „I Want You Back”.

Który występ jest najlepszy?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Michael Jackson Florence and the Machine