28.11.2014 11:41

Gdzie ten tytuł szlachecki dla Ozzy’ego?

Książę Ciemności od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, nie oznacza to jednak, że nie tęskni za rodzinnym krajem i… za „sir” przed nazwiskiem.

Gdzie ten tytuł szlachecki dla Ozzy’ego?
foto: materiały prasowe

Jeden z dziennikarzy przypomniał niedawno Ozzy’emu o petycji, która jakiś czas temu krążyła po internecie. 21 tys. osób podpisało się pod apelem o przyznanie mu honorowego tytułu przez Wielką Brytanię.

"

Słyszałem o tym. Tytuł szlachecki? Nie mogę wyobrazić sobie niczego lepszego. Moja żona zostałaby Damą, co byłoby całkiem cool. Ale nie zmartwię się, jeśli to się nie stanie. Nigdy nie myślałem, że zajdę dalej niż Aston [dzielnica Birmingham, jego rodzinnego miasta]. "

Honorów nie może się natomiast doczekać córka muzyka, Kelly. Stwierdziła, że „to naprawdę musi się stać”. Liczy, że wtedy oficjalnie zostałaby Miss Osbourne? Petycję poparł również gitarzysta niegdyś współpracujący z Księciem, Bernie Tormé, oraz Zakk Wylde z Black Label Society.

Mimo że pod wnioskiem złożyło podpis ponad 5 razy więcej osób, niż początkowo zakładano, Buckingham Palace pozostał niewzruszony. Fani postanowili się nie poddawać. W nowej petycji uzasadniają:

"

Podczas swojej długiej kariery zawsze wypowiadał się dobrze o rodzinnym Birmingham i jest bardzo dumny ze swojego angielskiego dziedzictwa. "

Również uważacie, że Ozzy’emu tytuł się należy? Podpiszcie się TU.

Urszula Drabińska
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele