19.10.2017 11:36

Gene Simmons zdradził prosty sposób na obejście płacenia podatków

Szok! Urząd skarbowy go nienawidzi! Oszukał system podatkowy w USA za pomocą jednego kompletnie legalnego i prostego triku! Sprawdź jak.

Gene Simmons zdradził prosty sposób na obejście płacenia podatków
foto: Sputnik/EAST NEWS

„Prosty” jest pojęciem względnym. Jeżeli jednak jesteś multimilionerem, który poszukuje sposobu w jaki sposób „oszukać system” i nie odprowadzić podatków to trafiłeś w dobre miejsce. Gene Simmons z Kiss znalazł sposób, aby całkowicie legalnie uniknąć podatków.

W rozmowie z Loudwire basista zdradził, że kupił zespół australijskiego futbolu Carlton Football Club, tylko po to, aby uniknąć płacenia podatków:

"

Kupiłem ten klub. To był zakup jednodniowy, nazywa się to chyba odchyleniem i było to po to, by uchronić się od australijskiego podatku. Jak tylko zaczynasz zarabiać pieniądze zagranicą, jesteś zobligowany płacić tam podatki. Potem są one zestawiane z amerykańskimi podatkami, ale nie zabierają ci pieniędzy tylko je od ciebie pożyczają. To stary bankowy trick i jest całkowicie legalny. Dzięki temu minimalizujesz swoje obciążenie podatkowe. "

Wiemy, że jeśli chodzi o pieniądze, to Gene Simmons na temacie się zna. Chciał opatentować „rogi” Dio, a także stwierdził, że gdyby mógł, to wykupiłby również prawa do użytkowania powietrza. Miał również swoją serię figurek, które pluły krwią. Artysta ma się dobrze i mimo, że nie zamierza nagrywać kolejnych płyt z Kiss, to co jakiś czas znów jest o nim głośno.

Głównie za sprawą komentarzy, które wygłasza o wszystkim i wszystkich. Chociaż czasami zdarzy się coś poważniejszego, jak na przykład nalot na jego dom wykonany przez służby porządkowe, które dostały informacje, że jest on posiadaczem ogromnych ilości pedofilskiej pornografii. O dziwo, kupno drużyny futbolowej to jedna z najbardziej przemyślanych i logicznych rzeczy jakie Simmons ostatnimi czasy zrobił.  

A wy co kupicie, żeby uniknąć płacenia podatków?

Kamil Kacperski
Tagi: #Duperele #Gene Simmons #Kiss