14.05.2018 13:23

Gitarzysta A Perfect Circle wybrał perukę dla Maynarda Jamesa Keenana

Wybór był naprawdę spory, a Billy Howerdel był trudnym doradcą. Sprawdźcie, jaka peruka została wybrana dla wokalisty A Perfect Circle.

Maynard James Keenan
foto: kadr z wideo

Wielu rockmanów bardzo dba o swój wygląd i zwraca uwagę na ciuchy, makijaż czy fryzurę. Stereotypowo myśląc o gwiazdach rocka przed oczami mamy muzyków, którzy noszą obcisłe spodnie, długie włosy i babski makijaż.

Jednak z biegiem lat pojawią się zmarszczki i na głowie jest coraz mniej włosów. Nie jest tajemnicą, że wielu artystów nosi peruki czy przeszczepia sobie włosy. Czasami kończy się też tak, że muzyk paraduje z idealnie zgoloną głową. Tak właśnie stało się z artystami A Perfect Circle.

A Perfect Circle w sklepie z perukami

Najwidoczniej jednak panom zachciało się zmienić nieco swój image i wybrali się do sklepu z perukami. Maynard James Keenan zaczął zatem mierzyć dziwne peruki, rozmawiać z manekinami, a gitarzysta Billy Howerdel decydował, w której fryzurce wokalista wygląda najlepiej.

A Perfect Circle w Polsce w 2018

Czy muzyk pojawi się w tej peruce podczas koncertu w Krakowie? A Perfect Circle wystąpi 15 grudnia 2018 w Kraków Tauron Arena. Bilety od 210 złotych kupicie na ebilet.pl. Koncert odbędzie się w ramach promocji albumu „Eat the Elephant”. Na płycie znalazły się m.in. utwory „So Long, And Thanks For All The Fish” czy „Talk Talk”.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele A Perfect Circle