24.06.2016 15:34

Gwiazdy rocka jako krasnale ogrodowe

Twój ogród już nigdy nie będzie taki sam za sprawą mrocznych rockowych figurek...

Gwiazdy rocka jako krasnale ogrodowe
foto: ons.pl; Rama, CC BY-SA 2.0; Cecil, CC BY-SA 3.0; Richie Buxo / Splash News / East News

To zmora wielu ogrodów. Przechadzasz się po zielonej trawie za domem i nagle na Twojej drodze pojawia się on - mały, brodaty krasnoludek, który jest tak słodki, że nie możesz na niego patrzeć. Z uśmiechniętą miną stoi sobie beztrosko i strzeże ogrodu.

Nie wiedzieć czemu ten kiczowaty gadżet wciąż można spotkać tu i ówdzie, niektórzy to rzeczywiście nie mają chyba oczu. Dla żartu można sobie sprawić taką „ozdobę”, jeśli w ogóle można tak to określić. Jednak wśród różnych modeli tych gnomów można znaleźć ciekawe wariacje na temat krasnali.

Otóż można sobie sprawić te kiczowate figurki, które jawnie przedstawiają słynnych muzyków. Jeśli więc chcecie nabyć kolejny gadżet ze swoim ulubionym artystą, nic prostszego! Krasnal podobny do Davida Bowiego, Lemmy'ego, Prince'a czy Dave'a Grohla?

Zobaczcie, jak prezentują się te figurki:

Krasnale kosztują w granicach 40-85 dolarów. Co więcej do kompletu można sobie sprawić figurki nawiązujące do takich filmów, jak chociażby „Edward Nożycoręki” czy „Milczenie Owiec”.

Gdyby ktoś obcy wtargnął do ogrodu, w którym grasują takie upiorne gnomy, mógłby mieć potem mroczne koszmary:

Wszelkie pomysłowe gadżety z muzykami są jak najbardziej w cenie. Co powiecie na rockowe i metalowe gwiazdy jako dziadki do orzechów? Fani mogą sobie nawet sprawić nocne lampki z obliczem ulubionych muzyków. 

Chcielibyście mieć w ogrodzie rockowe krasnale?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele