23.11.2016 13:54

„Hardwired... To Self-Destruct” Metalliki zagrany w 2 minuty

Pamiętacie Greka zamkniętego w małym pokoju i wczuwającego się w słynnych muzyków? Tym razem YouTuber udaje Jamesa Hetfielda!

„Hardwired... To Self-Destruct” Metalliki zagrany w 2 minuty
foto: kadr z wideo

Jeszcze więcej Metalliki! Po 8 latach czekania w końcu na sklepowych półkach pojawiła się najnowsza płyta Metalliki - „Hardwired... To Self-Destruct”. Pierwszymi utworami, które poznaliśmy były single  „Hardwired”, „Moth into Flame oraz „Atlas, Rise!”. Zespół dosłownie oszalał i zaprezentował klipy do wszystkich numerów z tej płyty. Co rusz pojawia się kolejny nowy wątek z Metallicą w roli głównej ze względu to na streaming występu, pojawienie się w programie u Jimmy'ego Fallona czy innych działań promocyjnych.

W dodatku sami fani nie mogą wysiedzieć na miejscu i pojawienie się nowego materiału od ulubionej kapeli wywołał kreatywną falę. Wielbiciele zespołu co rusz prezentują jakieś muzyczne przeróbki czy swoje interpretacje świeżych kawałków od Mety. Tym razem YouTuber Paschalis Theotokis, który lubi przebieranki, zapuścił bródkę à la James Hetfield i wziął się za całą płytę „Hardwired... To Self-Destruct”.

Nie słuchaliście jeszcze nowej płyty? Macie tutaj ją w pigułce:

YouTuber jak zawsze wcielił się w rolę starając się skrupulatnie odzwierciedlić charakterystyczne ruchy Hetfielda. Theotokis ma na swoim koncie również przeróbki Megadeth, bowiem maj 2016 rok określił mianem MAYgadethi co rusz prezentował kolejne płyty kapeli grając je w krótkim czasie. Odtworzył takie krążki, jak „Youthanasia”, „Countdown To Extinction” oraz „Rust in Peace”.

Co więcej na jego kanale znajdziemy również wykonanie 75 utworów Lamb of God w 7 minut, 80 utworów Machine Head w 8 minut czy 99 utworów Metalliki w 10 minut. Czas pokaże, co jeszcze wymyśli.

Jak oceniacie pomysł odegrania „Hardwired... To Self-Destruct” w 2 minuty?

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele