06.06.2019 14:41

Jack Black i Jack White spełnili marzenia fanów i wreszcie się spotkali

Dwóch wokalistów rockowych z kolorami w nazwisku wreszcie się spotkało. Muzycy przez wiele lat byli obiektami żartów swoich fanów.

Jack White/Jack Black
foto: kadr z wideo

Kto nigdy nie robił sobie suchych żartów z nazwisk znajomych czy gwiazd, niech pierwszy rzuci kamieniem. Fani Jacka Blacka znanego z działalności w duecie Tenacious D i Jacka White'a od lat heheszkowali o tym, że muzycy powinni połączyć siły w projekcie Jack Grey.

Lecz chociaż Jacek Biel i Jacek Czerń trudnią się śpiewaniem rockowych hitów, nie mieli częstych okazji do spotkań na żywo.

Jack Black i Jack White wreszcie się spotkali 

Podobno zmieniło się to w 2006 roku, kiedy artyści wpadli na siebie podczas MTV VMA. Jednak tamto wydarzenie nie zostało w żaden sposób udokumentowane, a to właśnie takiego zdjęcia domagali się fani.

Jack Black
Jack Black
Przeczytaj także Jack Black z Tenacious D nagrał parodię czołówki "Gry o Tron" [WIDEO]

Przez lata w umysłach fanów wykształtowała się nawet teoria spiskowa na temat Jacków. Wielbiciele muzyków wymyślili, że Black i White są przeciwieństwami nie tylko pod względem nazwisk, ale też wyglądu oraz usposobienia i nie mogą się spotkać, ponieważ zaburzy to funkcjonowanie wszechświata.

"

Są przeciwieństwami, które się przyciągają, ale kiedy się spotkają, zniszczą się nawzajem mocą tysiąca supernowych. Dlatego nigdy nie byli widziani razem. "

Ci którzy traktowali teorię poważnie, a biorąc pod uwagę rosnącą liczbę płaskoziemców, mogło być ich niemało, będą rozczarowani. Na Instagramie Tenacious D pojawiło się zdjęcie Blacka i White'a, którzy wyglądają na zadowolonych, całych i zdrowych.

Do spotkania doszło na londyńskim lotnisku po tym wokaliści wracali z koncertów w Wielkiej Brytanii.

Zobacz też: Gwiazda "Szkoły Rocka" została zatrzymana za kradzież gitar

Joanna Chojnacka
Tagi: Jack White Jack Black