26.01.2016 10:37

Jak brzmi 265 utworów Motorhead jednocześnie?

W jaki sposób złożyć hołd swojemu ulubionemu muzykowi? Najlepiej stworzyć nagranie, w którym zostaną wykorzystane wszystkie numery jego kapeli. Więcej znaczy lepiej?

Jak brzmi 265 utworów Motorhead jednocześnie?
foto: materiały prasowe

Lubisz słuchać ostrych brzmień naprawdę głośno? Sąsiedzi stukają miotłą w sufit, żebyś w końcu ściszył ten łomot? Jeśli chcesz wygrać z nimi ostateczną walkę, ten utwór stworzony przez fana Motorhead przechyli szalę na Twoją stronę.

W związku ze śmiercią Lemmy'ego 28 grudnia 2015 roku wielu wielbicieli postanowiło złożyć mu hołd i trzeba przyznać, że przechodzą oni samych siebie. Kolejny fan o pseudonimie Motörphonics postanowił dorzucić swoje trzy grosze.

Wpadł on na pomysł, by w tym samym czasie odtworzyć wszystkie utwory Motorhead. Numer nosi tytuł „Everything Much Louder Than Everything Else” i dobrze oddaje charakter tego nagrania. Ci, którzy dotrwają do końca utworu są mistrzami wytrzymałości!

Posłuchajcie, jak brzmi ta kakofonia:

Prawda, że taki utwór brzmi, jak z piekła rodem? Autor zdradził, że wykorzystał on w tym nagraniu całą dyskografię Motorhead włącznie z minialbumami:

"

To szczyt Motorhead. Nagranie składa się z 265 utworów odtworzonych w tym samym czasie. Jest to materiał z 22 studyjnych albumów plus „On Parole” i EP-ki „St. Valentine's Day Massacre” oraz „Beer Drinkers and Hell Raisers”. Jest to bezcelowe i swego rodzaju hipnotyczne. "

Kolejny raz możemy przekonać się, że hołd swoim ulubieńcom można złożyć na różne sposoby, a im dziwniejszy pomysł, tym lepiej. Pewien fan stworzył bowiem nagranie, w którym „Ace of Spades” wykonuje... brodawka Lemmy'ego. Wokalista stał się postacią w grze „Grand Theft Auto V”, gdzie rozpoczął rewoltę w myśl idei sex, drugs and rock'n'roll. Ostatnio powstał również mashup Kilmistera i Davida Bowiego „Ace of Dance”.

Oprócz tego fani stworzyli petycję, dzięki której drink składający się z Jacka Danielsa i coli został oficjalnie nazwany „Lemmy”. Starają się oni również o wprowadzenie Kilmistera do tablicy Mendelejewa. Jak widać na brak kreatywności wielbiciele muzyka nie mogą narzekać.

Daliście radę przesłuchać 265 utworów Motorhead jednocześnie?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Motorhead