26.05.2017 09:56

Jak brzmi „A ja wolę moją mamę” na metalowo?

Wszystkim mamon życzymy wszystkiego najlepszego i dedykujemy ten właśnie utwór w mocniejszej interpretacji YouTubera.

Jak brzmi „A ja wolę moją mamę” na metalowo?
foto: kadr z wideo

Pamiętacie, jak w szkole z okazji Dnia Matki odbywały się specjalne uroczystości i nauczycielki zmuszały dzieci do recytowania wierszyków oraz śpiewania słodkich piosenek? Prawdziwym hitem był utwór Majki Jeżowskiej zatytułowany „A ja wolę moją mamę”, który urwisy wychowujące się w latach 90. znały na pamięć.

Choć teraz nie jest się już małym szkrabem to zawsze 26 maja wspomina się właśnie ten kawałek. Nie masz prezentu dla swojej mamy? Może zadedykujesz jej numer w metalowej interpretacji? W końcu nie od dziś wiadomo, że starsze pokolenie również lubi mocniejsze granie, a metalowy cover to fajna alternatywa dla ogranego dziecięcego hitu.

Posłuchajcie, jak przedstawia się ta wersja w wykonaniu dziwnych kukiełek:

YouTuber z kanału Na metalowo ma na swoim koncie ostre interpretacje repertuaru Kazika i Maanamu, jak również przerobił motywy z seriali „Gumisie”, „Tabaluga” i „Pokemon”. To jednak nie wszystko, bo muzyk wziął się również za przeboje disco polo - „Bierz co chcesz” Shazzy, „Szalona ruda” DJ Disco i MC Poloczy, „Jesteś szalona” formacji Boys otrzymały dosłownie drugie życie, podobnie jak, „Bania u Cygana” czy „Kroplą deszczu” Gabriela Fleszera.

Jeśli natomiast utwór „A ja wolę moją mamę” dla Was to za mało, to polecamy również zestawienie 20 rockowych utworów na Dzień Matki - każda mama znajdzie coś dla siebie!

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele