12.12.2016 14:22

Jak brzmi Rammstein w rosyjskim stylu na bałałajce?

Rosyjska kapela odegrała numer „Du Riechst So Gut”, który prezentuje się całkiem ciekawie w takiej folkowej wersji. Przekonajcie się sami, jak brzmi ten cover.

Jak brzmi Rammstein w rosyjskim stylu na bałałajce?
foto: kadr z wideo

Rammstein ma mnóstwo fanów na całym świecie. To nic, że nie wszyscy może rozumieją o czym śpiewa ta kapela - wielbiciele i tak tłumnie zgromadzają się na koncertach niemieckiej formacji. Każdy występ to spektakularne show, które trzeba obejrzeć przed śmiercią.

Z ulubionymi kapelami jest tak, że jak już zaczniesz słuchać jej płyt to nie możesz przestać. Nucisz cały czas najfajniejsze kawałki i marzysz o tym, żeby pojawić się na scenie razem z muzykami. Zaczyna się jednak od tego, że fani biorą instrumenty i zaczynają grać covery Rammsteina. Jest tego naprawdę sporo, ale to wykonanie, które zaraz poznacie znacznie różni się od tego, co dotychczas słyszeliśmy.

Folkowy zespół Russian Style, który gra na instrumentach głównie kojarzących się z naszym wschodnim sąsiadem postanowił wykonać coś, co zupełnie nie jest związane z folkiem. Otóż formacja wzięła na warsztat numer „Du Riechst So Gut” pochodzący z płyty „Herzeleid”.

W ruch poszły bałałajki, akordeon, a nawet piła. Takiej wersji tego hiciora jeszcze nie słyszeliście!

Rammstein doczekał się już takich nietypowych coverów, jak „Du Hast” w wersji żydowskiej czy „Sonne” wykonany przez mroczne dzieciaki. Co więcej istnieją również utwory niemieckiej kapeli w wersji kołysankowej. Do tego wora należy również dorzucić wystepy przeróżnych uczestników talent show, którzy udawali Tilla Lindemanna.

Jak oceniacie „Du Riechst So Gut” w rosyjskim stylu?

Aleksandra Degórska
Tagi: #Duperele #Rammstein