08.03.2018 14:53

Jak brzmi „Sweet Child O' Mine”, gdy zamieni się partie gitary z basem?

Oto kolejny cover, który powstał, by udowodnić, że nawet w takiej wersji słynny przebój Guns N' Roses prezentuje się przyzwoicie.

Cover Guns N' Roses
foto: kadr z wideo

Co jeszcze można wymyślić, żeby zaciekawić fanów Guns N' Roses? Jaki stworzyć cover, aby się wyróżnić? Im popularniejszy zespół, tym więcej coverów i coraz trudniej zadziwić fanów, bo ile niby można słuchać identycznych wykonań takich hitów, jak chociażby „Sweet Child O' Mine”.

Chyba, że mamy do czynienia z najgorszym coverem - tego nikt normalny nie chce słuchać. Jeden z YouTuberów wpadł na pomysł, żeby zagrać „Sweet Child O' Mine” w nieco inny sposób. Co byłoby, gdyby w tym słynnym przeboju z płyty „Appetite for Destruction” zamienić gitarę z basem?

Teraz posłuchajcie, jak brzmi utwór Guns N' Roses z gitarą wykonującą partię basu i odwrotnie. Czy utwór w takiej wersji miałby szansę stać się przebojem?

Jeśli macie apetyt na jeszcze jakieś nietuzinkowe covery „Sweet Child O’ Mine”, to polecamy Wam elegancką wersję zaprezentowaną przez Postmodern Jukebox, jak również cover zaprezentowany przez rockowych wiolonczelistów.

Guns N' Roses w Polsce - bilety

Koncert kapeli odbędzie się 9 lipca 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety od 220 złotych kupicie na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Guns N Roses