26.10.2015 15:32

Jak brzmi hard rock na szkockich dudach?

Gustownie! Posłuchajcie kawałków zespołów AC/DC, Kiss, Europe i Dire Straits w szkockim wydaniu!

Jak brzmi hard rock na szkockich dudach?
foto: kadr z wideo

Lubicie dźwięk wydobywający się z tego wora z fujarkami, ale muzyka krasnoludów hasających po łąkach w kraciastych spódniczkach to nie Wasz klimat? Mamy dla Was alternatywę: ostra muzyka w wersji... dudowej?

Okazuje się, że kawałki Kiss, AC/DC, Dire Straits i Europe brzmią w tym wydaniu zaskakująco dobrze. Całość jednak dopełnia zabawny wizerunek muzyków, którzy pląsają w kiltach w rytm hard rocka. Wbrew pozorom wszystko tu jest zaplanowane – od stroju po układ choreograficzny, który choć niepozorny, jest jak najbardziej na swoim miejscu.

Posłuchajcie znanych utworów w szkockim wykonaniu!

Jeżeli ciągle Wam mało, możecie zapoznać się z numerem 1. naszego zestawienia „5 dziwnych coverów Thunderstruck”. Nasz zwycięzca strzela z dud ogniem i macha swoim przyrodzeniem. Wydaje nam się, że to powinno zaspokoić Wasz głód na covery wykonywane na dudach...

Usłyszeliście „The Final Countdown” i jak to bywa z tym kawałkiem, nadal nie może wyjść Wam z głowy? Nie przejmujcie się, i tak cały dzień nucenia tego numeru przed Wami, więc dodatkowo możecie wsłuchać się w 10 najgorszych coverów kawałka zespołu Europe! Im gorzej, tym lepiej! :)

Cover którego kawałka podoba Wam się najbardziej?

Magdalena Słomka
Tagi: #Duperele