14.02.2017 10:53

Jak brzmi mashup „Master of Puppets” i „Macareny”?

Co łączy Metallicę i Los Del Rio? Niby nic, a jednak pewien spostrzegawczy YouTuber zdołał połączyć hity tych kapel w jedno!

Jak brzmi mashup „Master of Puppets” i „Macareny”?
foto: kadr z wideo; LFI / Photoshot / Reporter / East News

Metallica ma już na swoim koncie występ z gwiazdą pop - Lady Gagą. Jedni twierdzą, że pomimo problemów technicznych muzycy dali czadu, inni natomiast podobnie jak sam James Hetfield kręcą nosem z niezadowolenia. A gdyby tak zespół poszedł o krok dalej i zaczął tego typu współpracę na większą skalę? Weźmy na przykład taki duet Los Del Rio.

Na pewno kojarzycie tych hiszpańskich wykonawców, którzy stali się fenomenem jednego hitu zatytułowanego „Macarena”. Nawet YouTuber Leo Moracchioli sprawdził już czy ten kawałek można przerobić na metalowy numer i okazało się, że jest to możliwe. A gdyby tak połączyć jakiś przebój Metalliki z hitem Los Del Rio?

To wcale nie jest żart, naprawdę powstał mashup, w którym przy akompaniamencie „Macareny” James Hetfield śpiewa „Master of Puppets”. Czas rozpocząć imprezę i pokręcić bioderkami! Pamiętacie jeszcze ten układ taneczny?

Zaskakujące jest to, że te dwie kompozycje, które pochodzą z zupełnie innych światów, jakimś cudem do siebie pasują. Spostrzegawcze ucho YouTubera zauważyło nawet takie niuanse. Autor tego mashupu ma na swoim koncie również inne przeróbki w tym stylu, które powodują, że nie sposób jest się nie uśmiać.

Bon Jovi i Modern Talking, Pantera i Sandra, Megadeth i Backstreet Boys? Tak, YouTuber postanowił w ten sposób połączyć znane metalowe czy rockowe hity z popowymi piosenkami. Efekt jest naprawdę piorunujący!

Jak oceniacie mashup „Master of Puppets” i „Macareny”?

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele