27.05.2019 16:30

Jak brzmi utwór "Master Of Puppets" Metalliki od tyłu? [WIDEO]

Youtuber Bradley Hall zamieścił na swoim kanale film, na którym zagrał solówkę z "Master Of Puppets" od tyłu. Posłuchaj, jak brzmi hit Metalliki w tej wersji.

Bradley Hall
foto: kadr z wideo

Metallica to jeden z najczęściej coverowanych zespołów metalowych na świecie. Reprezentantki polski na Eurowizji 2019, grupa Tulia zaśpiewała folkową wersję "Nothing Else Matters". Z kolei jeden z youtuberów wykonał "One" po hiszpańsku, a na kanale Kliukwa Szow pojawiła się rosyjska wersja "The Unforgiven". Tym razem twórca internetowy w jeszcze ciekawszy sposób zaskoczył widzów swoją interpretacją metalowego hitu.

Metallica - "Master Of Puppets" od tyłu

Bradley Hall to gitarzysta z Wielkiej Brytanii, który od 2009 roku dzieli się swoją grą w internecie. Ma na koncie długą listę filmów, na których udziela porad lub interpretuje znane wszystkim metalowcom (i nie tylko) utwory. Najpopularniejszym formatem na kanale Halla są zagrane w wyjątkowy sposób solówki. Tym razem sięgnął po fragment "Master Of Puppets".

Jason Newsted
Jason Newsted
Przeczytaj także Jason Newsted opublikował pierwszy post na Instagramie od 2013 roku. Dotyczy dołączenia do Metalliki

Co ciekawe, artysta zagrał fragment kompozycji od tyłu, przez co utwór jest trudny do rozpoznania. Muzyk przyznał, że nie spodziewał się, iż wykonanie numeru w taki sposób będzie dla niego aż takim wyzwaniem.

Metallica zagra koncert w Polsce

Grupa Metallica już wkrótce wystąpi na koncercie w Polsce. Impreza odbędzie się 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Obok liderów Wielkiej Czwórki trash metalu na scenie pojawi się także zespół Ghost oraz Bokassa. Metallica odwiedzi Polskę w ramach europejskiej odsłony trasy WorldWired Tour. 

Zobacz też: Ponad 250 muzyków zagrało jednocześnie "Sad But True" Metalliki

Joanna Chojnacka
Tagi: Metallica Duperele