09.03.2018 13:56

Jak sfrustrowana matka radzi sobie ze stresem? Śpiewa w metalowym zespole

Nie ma to jak powydzierać się do mikrofonu, gdy wkurza Cię kochana rodzinka...

Japońska reklama czekolady z metalową matką
foto: kadr z wideo

Każda matka może mieć chwile słabości - syn narzeka, że go odpowiednio wcześnie nie obudziła, mąż nie może odebrać nawet telefonu, a córka znowu wróciła późno, przez co kolejny raz zmarnowała się kolacja. Życie matki jest trudne i czasami naprawdę pojawiają się chwile zwątpienia.

Co wtedy należy zrobić, żeby się odstresować? Zostać frontmanką metalowej kapeli - nic bardziej nie odstresowuje, jak wydarcie się przed mikrofonem, mocny headbanging i ostre brzmienia ze sceny. Wie o tym grindcore'owa babcia, a teraz w jej ślady poszła jedna z japońskich matek, która miała trochę dosyć swojej rodzinki.

Metalowa matka w akcji

Skąd w ogóle taki pomysł? Otóż okazuje się, że krótki filmik pokazujący życie kobiety jest związany z reklamą... czekolady. Zobaczcie, co te wszystkie wszystkie elementy układanki mają ze sobą wspólnego:

Naukowcy wykazali, że metal uspokaja, zatem jest jakiś sens, by swoją irytację wyrzucić z siebie właśnie poprzez mocne łupanie głową. Oczywiście innym rozwiązaniem jest picie gorącej czekolady, ale metalowe misie wiadomo którą opcję wybiorą.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele