20.01.2017 13:08

Jak wykonać tort w kształcie gramofonu?

Głodni? A może by tak tort wyglądający jak adapter? Patrząc na takie dzieło cukiernika zacznie Wam burczeć w brzuchach.

Jak wykonać tort w kształcie gramofonu?
foto: kadr z wideo

Kto lubi słodkości? Metalowiec może twierdzić, że ze słodyczy wybiera tylko te czarne ohydne żelki, ale tak naprawdę na widok ciasta każdemu cieknie ślinka. W końcu każdy ma chwilę słabości, gdy zaczyna łapczywie sięgać po czekoladę. Pisaliśmy już o torcie w kształcie gitary, na którym nawet można zagrać - cukiernicy naprawdę nie znają granic!

Ok, a co powiecie na gramofon, który można zjeść. Niekoniecznie sprawdzi się jako odtwarzacz czarnych krążków, ale takie cudo wygląda i zapewne smakuje nieziemsko. Jeden z cukierników (swoją drogą cały w tatuażach, widać zatem, że to nas zawodnik) postanowił pokazać, jak uformować ciasto, by bardzo wiarygodnie przypominało gramofon. Pudło, igła czy sama płyta gramofonowa - wszystko to można wykonać z ciasta. W konsekwencji otrzymaliśmy małe dzieło sztuki!

Zobaczcie mistrza w akcji:

Jeśli chodzi o metalową kuchnię to dobrą specjalistką jest Linzey Rae, która choć wygląda niewinnie, to potrafi wykrzyczeć przy głośnym akompaniamencie przepisy kulinarne na burgera, indyka czy zapiekankę. Nic tylko wziąć gary i zacząć gotować.

Co więcej mamy dla Was sposób na to, jak przygotować prawdziwie metalową herbatę. YouTuber skrupulatnie pokazał, jak należy złożyć torebeczki w ofierze w świętej wrzącej wodzie.

Zjedlibyście tort w kształcie gramofonu?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele