22.05.2015 09:10

Jak wynająć znanego muzyka metalowego?

Niektórzy w sieci szukają swojej drugiej połówki, a niektórzy muzyków wykonujących metal. Dla tych drugich powstała strona Metal For Hire, gdzie swoje usługi oferują m.in. członkowie Megadeth, Soilwork, Lamb of God i innych zespołów.

Jak wynająć znanego muzyka metalowego?
foto: materiały prasowe

Portal jest dopiero w fazie rozwoju, dlatego nie znajdziemy tu zatrważającej liczby sław, ale osoby, z których usług możemy skorzystać i tak mają sporo osiągnięć na koncie. Pomoc przy nauce śpiewu lub gry na instrumencie, opcję udziału w twojej sesji nagraniowej jako producent lub muzyk, mają w swojej ofercie m.in. Bjorn Strid (Soilwork), Jason Bittner (Shadows Fall), Glen Drover (Megadeth, King Diamond, Testament) czy Doc Coyle (Lamb of God, Trivium).

metal-for-hire

To jednak nie wszystko, gdyż do wynajęcia są jeszcze fotografowie poczytnych magazynów, takich jak: „Rolling Stone" czy „Revolver", a nawet DJ'e lub producenci - Tommy Jones (Slayer, Testament, Kataklysm). Młodzi muzycy, współpraca z największymi jest na wyciągnięcie ręki!

Są już pierwsze efekty kolaboracji między muzykami. DJ HeavyGrinder, która sama oferuje też swoje muzyczne usługi poprzez Metal For Hire, nagrała utwór z Jonem Howardem z zespołu Threat Signal i Vise Versa.

twitter

Oczywiście zatrudnienie danego „metalowego ogłoszeniodawcy" ma zawsze swoja cenę. Tę jednak ustalamy sami. Poprzez wejście w dany profil i kliknięcie „Zatrudnij mnie" możemy wybrać interesującą nas opcję z zakresu współpracy konkretnej osoby. Następnie ustalamy budżet, jaki możemy na to przeznaczyć. Jego zakres wynosi od 10 dolarów do ponad 5000.

A Wy kogo byście zatrudnili do nagrania swojej płyty?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele Slayer Megadeth Lamb of God