06.02.2018 17:09

Jak zmieniał się styl ubioru Axla Rose'a na przestrzeni lat?

Wokalista Guns N' Roses obchodzi urodziny 6 lutego i z tej okazji przedstawiamy Wam najciekawsze stroje frontmana.

Jak zmieniał się styl ubioru Axla Rose'a na przestrzeni lat?
foto: East News; ons.pl; Tony Andolfi/Splash News/EAST NEWS

Z czym kojarzą się lata 80.? Mocne kolory, bujne fryzury i dużo biżuterii - kicz był naprawdę w modzie, a minimalizm w ogóle nie wchodził w grę. Muzycy zwracali szczególną uwagę na wizerunek ze względu na możliwość promocji na MTV, który przeżywał wówczas swój złoty okres. Artyści zatem prześcigali się w pomysłach jeśli chodzi o image i klipy.

Muzycy Guns N’ Roses stawiali swoje pierwsze muzyczne kroki w kapelach glam metalowych, zatem wygląd był niezwykle ważny. Artyści zatem mieli długie, natapirowane włosy, skórzane spodnie, rzucająca się w oczy biżuteria, chusty oraz mocny makijaż.

Guns N’ Roses w konsekwencji wyrobił swój własny styl muzyczny, jak również i image. Oczywiście wszystkie oczy nastolatek były zwrócone w stronę gołej klaty Axla, a jego kołysanie biodrami przyprawiało dziewczyny o zawrót głowy.

Z biegiem lat jednak wokalista zmienił swój styl, zdecydowanie chętniej zasłaniał swoje ciało, chociaż nadal nie wyznaje minimalizmu. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat muzyk zamienił krótkie bokserki na rozerwane jeansy.

Guns N' Roses zagra 9 lipca 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Ciekawe, co założy na siebie wtedy Axl...

Biżuteria dla mężczyzn na galowe okoliczności

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Axl Rose Galeria