25.07.2017 12:37

James Hetfield o koszulkach sióstr Jenner: To brak szacunku

Celebrytki zostały mocno skrytykowane przez wielu muzyków i teraz również frontman Metalliki postanowił dorzucić do pieca.

James Hetfield o koszulkach sióstr Jenner: To brak szacunku
foto: Amy Harris/Invision/AP/Fotolink

Kylie i Kendall Jenner narobiły sobie wielu wrogów, bowiem ich ostatnia linia koszulek wywołała sporą burzę wśród fanów rocka. Na T-shircie oprócz twarz kobiet pojawiły się wizerunki legend rocka, np. Ozzy'ego Osbourne'a czy okładki płyt. Celebrytki bezprawnie wykorzystały m.in. grafikę z albumu Metalliki „Kill 'Em All”.

Prędko jednak cofnęły swoją kolekcję przepraszając wszystkich tych, którzy poczuli się urażeni. Co więcej Arcade Fire postanowił zakpić z sióstr i zaczął sprzedawać koszulki z wizerunkiem celebrytek i swoim logo z nowego albumu nałożonym na twarze sióstr.

Całą sprawę skomentował teraz James Hetfield, który oczywiście negatywnie ocenił postępowanie sióstr Jenner:

"

Sądzę, że to co myślały, to „Możemy robić, co tylko chcemy”. Dla mnie jest to brak szacunku. Spędziliśmy 36 lat ciężko pracując, starając się, żeby być blisko ludzi, każdy dźwięk ma dla nas znaczenie, a ktoś po prostu wykorzystuje nasz dorobek dla własnych interesów, zarabiając na tym... To nie tak, że jest to święte, ale okaż trochę szacunku. "

Kendall tuż po wycofaniu koszulek opublikowała przeprosiny, w których wyznała, że jest to dla niej nauczka i lekcja na przyszłość.

Metallica w Polsce 2018

Z pewnością jednym z koncertowych wydarzeń roku będzie koncert Metalliki w Krakowie, w TAURON Arenie Kraków. Odbędzie się 28 kwietnia 2018. Informację o koncercie podano w marcu 2017, a wejściówki rozeszły się w tempie wprost błyskawicznym – jeszcze w dniu rozpoczęcia ich sprzedaży!

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele James Hetfield