07.02.2018 14:26

James Hetfield powrócił po latach na Instagram

Szykujcie się na spektakularne selfie od frontmana Metalliki!

James Hetfield powrócił po latach na Instagram
foto: Goodman/LNP/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Przyzwyczailiśmy się już, że znane nazwiska można znaleźć na Instagramie - szczególnie panie lubią wrzucać selfie, a fani zacierają ręce, bo dzięki foteczkom mogą się dowiedzieć wielu ciekawostek z życia gwiazd.Również James Hetfield miał swoje konto na Instagramie, które prowadził do 2013 roku. Muzyk niedawno wyznał w wywiadzie, dlaczego nagle przestał dzielić się zdjęciami:

"

Wciągnąłem się w social media, chciałem być fajny. Moje dzieciaki mają konta na Instagramie, więc pomyślałem, że spróbuję. Chciałem wypaść jako fajny ojciec dla swoich dzieciaków. A skończyło się na tym, że pochłaniało to sporo czasu i tylko myślałem: „O, jestem tutaj. Mogę zrobić fotę i wrzucić ją na Instagram”. "

Oczywiście muzyk zauważył również plusy takiej sytuacji, bo mógł poznawać nowe osoby, mieć kontakt z fanami. Najwidoczniej coś się zmieniło w jego podejściu, bo Hetfield po kilku latach ciszy postanowił wrócić na Instagram. Tak wygląda jego pierwsze opublikowane zdjęcie:

Dotychczas pojawiło się tylko kilka zdjęć m.in. z informacją o tym, że ustanowiono oficjalny dzień Cliffa Burtona w jego rodzinnym mieści, czyli Castro Valley w stanie Kalifornia. Basista urodził się 10 lutego 1962 roku i jego święto odbędzie się właśnie 10 lutego.

Metallica w Polsce

W ramach europejskiej części trasy World Wired promującej nowy album „Hardwired… To Self-Destruct” zespół odwiedzi również nasz kraj. Kapela wystąpi 28 kwietnia 2018 roku na TAURON Arenie. Supportem będzie norweski zespół Kvelertak.

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele James Hetfield