15.01.2018 13:23

„Janusze” teledysku. Najgorsze klipy muzyczne na YouTube w jednym wideo

Te wideoklipy nigdy nie powinny powstać – a jednak straszą w internecie. Po obejrzeniu doradzamy niezwłoczną „oczu kąpiel”.

„Janusze” teledysku. Najgorsze klipy muzyczne na YouTube w jednym wideo
foto: kadr z wideo

Zima to idealny czas, by wyruszyć w najgłębsze odmęty internetu. Poszukiwanie najgłupszych i najgorszych filmików, jakie zna sieć to ciekawa propozycja na długie zimowe wieczory, a dla studentów do doskonały sposób na ucieczkę przed sesją. Nie brakuje również prawdziwych „perełek” dla fanów muzyki.

Ale jeśli nie macie czasu na żmudne wędrówki po YouTube, z pomocą przychodzi Wam kanał Blend Guitar. Ostatnio wybrał najgorsze covery rockowych utworów, jakie tylko można znaleźć w Internecie. Jest naprawdę źle – domorośli artyści masakrowali kawałki między innymi Bon Jovi, Nirvany i Guns N’ Roses. Ale oczywiście „tfurcy” z sieci nie ograniczają się tylko do interpretowania swojej twórczości – mają też własne kawałki, których nie wahają się ilustrować równie udanymi teledyskami.

Określenie „Janusze teledysku” pasuje idealnie do reżyserów tych wybitnych produkcji – zresztą, jak podejrzewamy po poziomie artystycznym, odpowiadają za nie sami wykonawcy, ewentualnie ich szwagier albo sąsiad. Wally World, Cool Head Clan czy Thor bardzo małym kosztem stworzyli prawdziwe hity internetu. Zobaczcie sami:

A może macie jakichś własnych faworytów do tytułu Janusza Teledysku?

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele