19.05.2015 11:06

Jared Leto został Jokerem

Zakończenie trasy 30 Seconds to Mars nie oznacza, że wokalista grupy robi sobie wolne. Obecnie pracuje przy kręceniu filmu „Suicide Squad". Zobaczcie zdjęcia i materiały wideo, na których widać Leto w pełnej okazałości jako Jokera.

Jared Leto został Jokerem
foto: PacificCoastNews/East News

Wcześniej internet obiegło tylko jedno zdjęcie prezentujące jak ma wyglądać słynny szaleniec z uniwersum DC Comics i świata Mrocznego Rycerza. Jego wizerunek szybko spotkał się z falą krytyki. Niektórzy fani przyzwyczajeni do wcześniejszego sznytu Jokera, jaki objawiał się w kreacjach Jacka Nicholsona i Heatha Ledgera, niechętnie spoglądali na charakteryzację Leto z całym ciałem usianym tatuażami.

Teraz możemy w pełni ocenić jak frontman 30 Seconds to Mars wygląda w nowej roli, dzięki amatorskim zdjęciom z planu „Suicide Squad". Widoczna jest na nich również Margot Robbie, która wcieli się w partnerkę Jokera, Harley Quinn.

Pojawiły się także filmy pozwalające ocenić nie tylko wygląd, ale i grę Jareda Leto.

Tytułowy oddział po raz pierwszy pojawił się na kartach komiksu w 1959 roku. Scenariusz filmu, autorstwa Davida Ayera („Bogowie ulicy", „Furia"), ma opowiedzieć historię wspomnianej drużyny skazańców. W zamian za ułaskawienie mają oni wykonać samobójcze zadanie, któremu mogą podołać wyłącznie osoby nie mające nic do stracenia. Według wstępnych planów film ma trafić do kin 5 sierpnia 2016 roku.

Gdy zostały opublikowane pierwsze zdjęcia Leto jako Jokera, internauci zareagowali tworzeniem memów i zabawnych filmów komentujących obsadowy wybór reżysera. W jednym z nich widzieliśmy nietypową reakcję Jacka Nicholsona na portret nowego Jokera. Aktor sam grał komiksowego szaleńca w filmie Tima Burtona z 1989 roku.

Wolicie Jareda Leto jako aktora czy wokalistę 30 Seconds to Mars?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele 30 Seconds to Mars