30.01.2015 16:23

Jeff Bridges ukołysze Cię do snu!

Pamiętacie Kolesia z filmu „Big Lebowski”? Zawsze łykający to, co przyniesie los, zawsze wyluzowany… Też tak chcecie?

Jeff Bridges ukołysze Cię do snu!
foto: Polaris / East News

Właśnie dla Was Jeff Bridges przyszykował płytę „Sleeping Tapes”. Spróbujcie powiedzieć jakiemuś innemu artyście, że jego muzyka usypia… Aktor będzie zachwycony taką oceną!

"

Świat przepełniony jest zbyt wieloma nerwowymi ludźmi, którzy potrzebują spokoju, nie sądzicie? Ja tak uważam. Dlatego wypełniłem moje senne taśmy intrygującymi dźwiękami, hałasami i innymi rzeczami, które pomogą im odpocząć w nocy. "

Dla dobra innych sam nie chodził spać i nie wstawał z kurami. Zobaczcie, ile serca włożył w te nagrania.

"

Prace nad albumem trwały długie godziny. Gdy słuchałem tego, co zrobiliśmy, przysypiałem. Budziłem się z uśmiechem i mówiłem „To działa”. "

„Sleeping Tapes” nie jest pierwszą płytą aktora. W 2000 roku wydał „Be Here Soon”, a w 2011 roku – krążek zatytułowany po prostu „Jeff Bridges”. Tym razem cały dochód ze sprzedaży utworów przekazany zostanie organizacji charytatywnej Share Your Strenght na cele kampanii „No Kid Hungry”.

Album w limitowanej edycji dostępny będzie także na kasetach i złotych winylach. Dla największych fanów Kolesia znajdzie się nawet pięć sygnowanych przez niego egzemplarzy.

jeff-bridges-sleep

Przyjemny, niski głos, kilka bajek… Każdy hipis w końcu się uspokoi. Dobranoc!

Urszula Drabińska
Tagi: Duperele